Imam ap skoro 3 godine, super radi, lak ya podesavanje, jedino mi se desava da mi se zabaguje pa moram da ga restartujem (izvarim napajanje), ali to ne mora da bude do njega, moguce da je i do providera. ko ga kupi nece se pokajati. +:signal -:česti reset
kao client se lako povezem sa bratovim ruterom ali kao reapeter nece. kako da ga namestim da radi u repeater modu sa HG520s?
Podesi ga da radi u AP modu. Odlican, ima 32 MB RAM memorije sto prakticno znaci da neces nikad imati problem sa konekcijom cak i ako je signal slab.