extra je OC sam je sa GPU 550MHz na 666MHz Memory Clock: 400MHz na 440MHz Shader Clock: 1350MHz na 1671MHz izguram 30fps na CRYSIS-u(50 %high/50%medium na 1280*1024) konf: Intel Pentium Dual Core D925,2GB RAM DDR2 800MHz,ASUS P5PL2,i stavio aktivno hladjenje.,,,,,,,,,,,,,, svaka peporuka +:sve,cijena,dobro se OC -:pasivni hladnjak
ima neko dodatno napjanje sa 2 pina gde da ubodem to??
To ti je za hladnjak, pošto kartica ima pasivni hladnjak, možeš da staviš i aktivni preko tog pina. +:Za GERU
hvala ti a moze i da gura bez aktivnog ?
Naravno da može, ne bi se ni prodavala da ne može, pasivne su bolje po pitanju po buke, odnosno nema buke, ali se zato malo više greju..
Moze li mi neko reci ko je najbolji driver koja verzija za ovu grafu posto ubacim najnoviji iigram CS npr. i kao da guta metkove a ubacim defoult radi bolje ali fps opada...i sad neznam sta da radim +:pitanje
meni je bolje pasivno hladjenje jer ne moze da se pokvari,a na staroj grafickoj karti bilo mi je aktivno i najednom mi je kuler prestao da radi ,a da ja nisam ni primetio i otisla mi cela graficka... +:pasivno hladjenje