logo
Shone

Palit GeForce GTX 260 Sonic 216 SP 896MB GDDR3 DNXGFGTX260GS896B448HDMI

19.06.2010. @ 21:37   #Komentar #Grafička karta #Palit

Da li neko ima ovu graficku i ako ima kako se pokazala?

10 komentara

Shone
19.06.2010. @ 22:02 #77612f79

Da li neko ima ovu graficku i ako ima kako se pokazala?

Oblivion
23.06.2010. @ 10:32 #8571a2ec

I mene baš zanima s obzirom da je ovo vjerovatno najjeftiniji gtx 260 koji se može naći na našem tržištu, oko 145evra...Čitao sam po netu i svi kažu da je kartica poprilično dobra, ali bih volio da neko nešto kaže iz prve ruke...Jedan moj drug ima palit ati 4870 sonic i kartica razvaljuje - nije se ni jednom požalio! Ja sa druge strane sam veliki fan nVidia-e

Miki
01.07.2010. @ 12:33 #a81ccab3

Imam ovu karticu od Decembra 2009. Uzeo sam je kao zamenu za 8800gt. Kartica je stvarno fenomenalna. Sve, ali apsolutno sve igre rade na Max u 1680X1050, dok u 1950X1080 na max jedino malo secka Crysis, a sve ostale rade bez problema. Kartica je ralativno tiha i ne greje se mnogo (do 74 C maksimalno). Obratite paznju jedino na velicinu kucista, jer je kartica dugacka citavih 23 cm i tesko staje u srednja i mala kucista. Potpuna preporuka za svakog. +:Performanse -:Velicina Kartice

Zoran
06.07.2010. @ 11:48 #79cd3221

Zanima me a cija to 260GTX nije velika po dimenzijama, kad je svaka velika i dobro je poznato u kakva se kucista stavljaju takve kartice. Palit je inaca ispostava gainwarda i pravi odlicne kartice, fakticki to je gainward ako ne i bolji od njega. A da bi se sama kartica istestirala kako treba ostatak masine mora da bude na zavidnom nivou. Jel naravno da ne radi isto sa dual core,ddr2 i starim cipom i sa i5 na primer, ddr3 i brzom plocom. I za ovu karticu mora da se obezbedi kvalitetno napajanje sa dosta amperaze. +:odlicna

Zoran
06.07.2010. @ 12:13 #28b8d277

Zanima me a cija to 260GTX nije velika po dimenzijama, kad je svaka velika i dobro je poznato u kakva se kucista stavljaju takve kartice. Palit je inaca ispostava gainwarda i pravi odlicne kartice, fakticki to je gainward ako ne i bolji od njega. A da bi se sama kartica istestirala kako treba ostatak masine mora da bude na zavidnom nivou. Jel naravno da ne radi isto sa dual core,ddr2 i starim cipom i sa i5 na primer, ddr3 i brzom plocom. I za ovu karticu mora da se obezbedi kvalitetno napajanje sa dosta amperaze. +:odlicna

zika
06.08.2010. @ 03:12 #1b714091

greje se ko luda,prvo sam stavio 2 ventilatora i nije proradilo,sad mi stoj otvoreno jedna strana i opet greje mislim da ce da mi crkne ploca koliko greje.

zile
04.02.2011. @ 22:28 #52b0ea6e

mnogo blesavih likova i komentara na jednom mestu. prvo gainward je ispostava palita a ne obrnuto. drugo ziko ti nemas ovu kartinu i pricas u prazno. kako to da kod mene ne prelazi 68u igrama??? pa zato sto je ladna ko led.... ja bi se pojeo od blama i stida da lupetam kao neki od vas

Momcilo
23.02.2011. @ 15:49 #c71a57fd

Vlaskink sam XFX260 (216edition) katrice vec neko vrije... Prezadovoljan sam performansama i svemu sto kartica nudi. S obzirom na cijenu i kvalitet, toplo je preporucujem svima. Al me zanima druga stvar, dal bi postojao opoblem da u SLi modu stavim moji i gore navedenu Palit karticu. Ako neko ima slicna iskustva nek ih podjeli. Uzdged radi se na maticnoj ploci XFX 780i. Hvala -:APSOLUTNO NISTA!!!

Jorge
25.02.2012. @ 07:47 #4b549c24

Da li je ova kartica bolja od 8800gt??

Darko
27.02.2012. @ 15:09 #28ffa707

Naravno da jeste, od trenutno aktuelnih kartica u rangu je sa GTS450/6770.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan