sonic verzija,ne platinum,jer nisam mogao da je nađem kod nas. bukvalno nečujna,ne igram igre,koristim računar uglavnom za after effect i premier.postojao je samo jedan problem jer je mali broj CUDA karti podrzano u premieru,posto sam editovao cudasupportedcards.txt i dodao moju kartu na list,sada imam mercury hardware acceleration i sve radi sjajno. najveci razlog zasto sam uzeo palita a ne drugi brend je zato sto ova karta ima 2x6 pina za napajanje na vrhu karte sto olaksava kabliranje ako imate manje kuciste....toliko. +:tiha,hladna....
Jel bolja ova ili gainward 460 1 gb +:Koja je bolja
identicne su! palit poseduje gainward tako da je samo ime drugacije........
moze li ova na g31 m7 te?
Može..
kakva je ova sonic verzija, i ova gore cena od 137e to je izgleda bas dobraponuda?ako je imaju
sonic verzija je malo bolja verzija od referentne verzije ,mozes vise da je oc i odlicna je za igranje u rezoluciji 1920x1080 na maxx ako imas malo bolju masinu 4gb rama i neki quad-core procesor. +:odlicna ponuda
hvala na odgovoru, imam 4gb i athlon ii x3 valjda ce je ispratiti, ja se dvoumim izmedju ove i saphhire 6850, nemam iskustva sa palitom pa se zbog toga dvoumim a i cuo sam da neke 460 imaju problem oko iskoriscenja gpu, sad ne znam teko se odluciti