logo
draganche

Palit GeForce GTX 460 1GB GDDR5 Sonic

01.10.2010. @ 19:52   #Komentar #Grafička karta #Palit

sonic verzija,ne platinum,jer nisam mogao da je nađem kod nas. bukvalno nečujna,ne igram igre,koristim računar uglavnom za after effect i premier.postojao je samo jedan problem jer je mali broj CUDA karti podrzano u premieru,posto sam editovao cudasupportedcards.txt i dodao moju kartu na list,sada imam mercury hardware acceleration i sve radi sjajno. najveci razlog zasto sam uzeo palita a ne drugi brend je zato sto ova karta ima 2x6 pina za napajanje na vrhu karte sto olaksava kabliranje ako imate manje kuciste....toliko. +:tiha,hladna....

7 komentara

Lord
07.11.2010. @ 23:16 #ca2d2d1f

Jel bolja ova ili gainward 460 1 gb +:Koja je bolja

zobla
16.11.2010. @ 00:36 #78bc243d

identicne su! palit poseduje gainward tako da je samo ime drugacije........

lazar
07.06.2011. @ 23:25 #f602a5dc

moze li ova na g31 m7 te?

Marko
08.06.2011. @ 12:43 #a2c731ad

Može..

Srki
29.09.2011. @ 09:46 #889f7d25

kakva je ova sonic verzija, i ova gore cena od 137e to je izgleda bas dobraponuda?ako je imaju

Gamer
30.09.2011. @ 15:48 #5be1c10d

sonic verzija je malo bolja verzija od referentne verzije ,mozes vise da je oc i odlicna je za igranje u rezoluciji 1920x1080 na maxx ako imas malo bolju masinu 4gb rama i neki quad-core procesor. +:odlicna ponuda

Srki
30.09.2011. @ 16:26 #616c6d9e

hvala na odgovoru, imam 4gb i athlon ii x3 valjda ce je ispratiti, ja se dvoumim izmedju ove i saphhire 6850, nemam iskustva sa palitom pa se zbog toga dvoumim a i cuo sam da neke 460 imaju problem oko iskoriscenja gpu, sad ne znam teko se odluciti

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan