logo
vule

Palit GeForce GTX 460 1GB GDDR5 Sonic Platinum

22.09.2010. @ 23:10   #Komentar #Grafička karta #Palit

zasto bi iko kupovao palit kada moze za iste pare asus, gigabyte ili msi?????????????????????????

10 komentara

draganche
27.09.2010. @ 12:16 #2806b1b0

a sta fali palitu,po testovima je ispala najbrza gtx 460 karta,ali sonic model... planiram da pazarim jednu,javljam utiske!

vule
02.10.2010. @ 10:57 #0abe2cca

pa garanjija je kod vecine prodavaca 2 godine, a garancija je najcesce mera kvaliteta

Oblivion
04.10.2010. @ 22:36 #30f6cbdf

To što je garancija 2 god ne znači da je manje kvalitetna! Sonic serija kartica spada u sam vrh kvaliteta! Sa druge strane (čisto radi poređenja), Sapphire pravi kartice isključivo za AMD (bivši ATI) i u tome je najbolji! Sapphire daje 2 god takođe...Hoćete reći da je i on nekvalitetan???

laki
12.10.2010. @ 14:51 #63810bd7

najbolje gtx 460 su gigabyte i gainward i po ceni i po performansama narawno po kwalitetu je tu i asus ma da asus je znatno skuplji tako da nije isplatiw...

zobla
14.11.2010. @ 04:23 #8de2afce

@laki gainward je vlasnistvo palita. tako da je ovo identicno po kvalitetu kao i gainward!!! EVGA je vrhunski(ako ne i najbolji) proizvodjac. problem je sto nas narod nema pare da kupuje njihove kartice. a o plocama da ne govorim ;) +:Oblivion

BR1cK
29.11.2010. @ 14:56 #06f66a46

@ zobla ako nisi znao najkvalitetnija tvrtka je ASUS sve ostale nisu joj ni do koljena :D

zzz
12.12.2010. @ 00:26 #074f1255

Zao mi je BR1cK ipak je EVGA EVGA!!! Kakav crni Asus. Stoji da je ok ali tu prica zavrsava. :D

oz
28.12.2010. @ 23:39 #86206be0

Mene zanima posto kudite i hvalite proizvodjace kakve testove vam daje u 3DMarku vantage ako neko ima neki test nek baci link..

dax
06.02.2011. @ 16:39 #7a4e4b0e

EVGA je svakako najbolji brend koji proizvodi nvidia graficke kartice, ali su dosta skupe pa se ovim nasim strucnjacima sto uvoze hardvere ne isplati taj brend da uvoze jer se plase da ce to prodati.za to nam nude dosta jeftinija resenja u vidu palita, gainwarda koji je u vlasnistu palita, msi, gigabyte... Ja verujem da ima dosta ljubitelja EVGA kartica u srbiji koji bi kupovali njihove proizvode ali ih nazalost nema. sledece nedelje idem u nemacku, pa cu sebe castiti sa EVGA gtx 560ti!!!! +:EVGA no 1 nvidia manufactured

a
04.11.2011. @ 14:53 #64d49c11

plus ima mogucnost daljeg overkloka, stvarno dobra ponuda, i ranije sam uzimao palit kartice i nisam se pokajao, sa fabrickim klokom plus ja sam ih dodatno klokovao, nisu se kvarile

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan