logo
klop

Palit GeForce GTX 560 1GB GDDR5 Ti

26.08.2011. @ 16:22   #Komentar #Grafička karta #Palit

koristim GTX560 neko vreme i mogu reci da sam zadovoljan +:brza i sruper radni takt

2 komentara

Shone
06.02.2012. @ 12:00 #8b907f45

Da li je bucna i kakve su temperature?

Zagor
08.04.2012. @ 22:58 #852694cb

Kao i kod svih jeftinijih modela kuler nije sampion u hladjenju i nivou proizvedene buke. Ima dva heatpipe i lijepo izgleda. Temperature su isle do 77 stepeni a ventilator se vrtio na 53%, pa sam instalirao MSI Afterburner i postavio agresivniju mapu RPM/T. Sad je temp u idel izmedju 30 i 40 stepeni, u zavisnosti od spoljsne temperature, a pri igranju ne prelazi 70 stepeni i ventilator je na 68%. Ventilator do 55% se skoro i ne cuje. Koristim drajvere 257.33 i nisam imao problema sa TDR, a probacu i neke novije. +:performanse

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan