Neka iskustva sa ovom karticom? unapred hvala
I mene takodje interesuje da li neko ima iskustva sa ovom karticom.Unapred hvala.
Koristim je vec godinu dana uparenu sa 8GB ram memorije HyperX i procesorom AMD FX 6100...Grafika tera sve na high. Svaka preporuka!