logo
Goran

Palit GeForce GTX 660 Ti 2GB GDDR5

07.05.2013. @ 23:22   #Komentar #Grafička karta #Palit

Ko jos razmislja...ova cena u MONITOR SYSTEM za 212.56 evra odnosno 23 600 dinara nema nista bolje za te pare da se nadje...verujete mi..

4 komentara

miske
09.05.2013. @ 21:28 #1083b18b

Da da a sta cemo sa hladjenjem kada dodje jul i avgust?

vlado
11.05.2013. @ 12:31 #c3e437a9

cooler je sasvim dovoljan da je ohladi u dobro provjetrenom kucistu. ima boljih i tisih coolera ali kostaju bar 40eur vise.a u julu i avgustu umjesto sjedenja za racunarom treba izaci van. voziti bicikl, otici na more... +:za ove pare odlicna -:mozda cooler

Goran
11.05.2013. @ 22:05 #7b812c0c

Udji na sajt MONITOR SYSTEM i videces da oni prodaju Palit-ovu JetStream verziju sa dva kulera...( bar su nju na sliku stavili...sto trebalo da znaci da nju prodaju...)

miske
27.05.2013. @ 10:32 #0eb528b6

Da je tako onda bi ona vec bila kod mene . Greskom su postavili sliku od JETSTREAM koja ima 2 coolera i mnogo bolje hladjenje. Inace ovako nista u svakom slucaju ok kartica , treba staviti jedan cooler koje ce da duva u nju i to je to . Taj cooler ce izaci do 1000din max i onda ce biti hladna .Ja licno izbegavam ovo hladjenje ali dobro zato i jeste ova cena.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan