Ako neko nema kinte za bolju grafičku, a povremeno odigra koju igru, sa ovom karticom će to uspeti i na većim detaljima. Kartica je odličan overkloker. Sa lakoćom dostiže klokove 2600XT-a, a može i da ih premaši. Takođe na ovu karticu se može staviti i bios od 2600XT ako je nekome potrebno, mada i bez toga je držim na 800/1600MHz za svaki dan, a može i više. Moja preporuka. +:Nema bolje za te pare i overklok je ok. 36 meseci garancije -:veličina kartice ne uliva neko poverenje
I dan danas kartica je odlicna...Dosta igrica rade pa makar i na low detaljima...Sve u svemu,dosta bolja od mnogih novijih,kao sto su 9400gt,5450 itd... +:za te pare odlicna -:velicina ne uliva poverenje