logo
Tino

Palit Radeon HD 3870 PalitXpertVision 512MB GDDR3

10.10.2008. @ 13:22   #Komentar #Grafička karta #Palit

Hej, planiram uzeti ovu graficku, pa me zanima moze li podrzati crysis na hgh? +:Super Graficka, Povoljna cijena -:Nishta

5 komentara

Ivica
19.10.2008. @ 10:44 #f3191505

Malo su je okratili, a nema ni Sonic, pa prema tome pretpostavljam da radi ispod nominalnih vrednosti ili jedva na njima. Mislim da je treba zaobići(lični stav)!

gm
07.11.2008. @ 07:18 #fa8516e4

treba mi pomoc ljudi . Kupio sam je i dobio u kutiji na kojoj nepise Palit pa me zanima dali jos neko ima taj problem . Pre nje sam imao palitovu 3850 koja je dosla sa brdom kablica i igricom (delovalo je mnogo ozbiljnije) +:videcemo -:videcemo

gm
11.11.2008. @ 12:40 #e9798e4b

ljudi sistem mi detektuje kartu kao serija 3800 a ne kao 3870 sto sam i pazario sta trba da radim drajvere sam dobio uz kartu +:lepo radi

Dario
22.11.2008. @ 10:00 #e7aa925c

Nista ne treba da radis i meni detektuje isto tako...samo uzivaj...

maks
27.11.2008. @ 22:21 #3cc91d8a

Uz karticu sam dobio samo prikljucak za napajanje graficke i cd,inace ima hdmi izlaz pa ne treba konverter sa dvi/hdmi.Instalirao driver 8-11 i nema nikakvih softwerskih problema,fan radi na 9%, ati auto tune predlaze 820 overclock,idle 30 load do 60, radi na blueberry napajanju 400w,3D vantage score 4021 a na 820 clock 4117,izgled nije nesto ali radi lepo i tiho,za razliku od nekih turbo,zalman..za 7500 ja sam zadovoljan +:lepo radi

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan