kupio sam ovu ssd napravu pre dva meseca za 10.000 dinara,ocenu u win7 64bit ima samo 6.8,osetno brze podizanje sistema,brze otvaranje prozora,al zato ako radi neka aplikacija recimo winrar onda dolazi gotovo do blokiranja i teskog otvaranja prozora,obican hard se u ovoj situaciji bolje snalazio.mislim da ovu napravu ovog proizvodjaca treba izbegavati +:dimenzije
ako ti racunar blokira zbog winrar-a onda imas slab procesor
Ne blokira zasto sto je slab procesor nego Torqx2 ima stuttering povremeni. Torqx TRB je mnogo bolji izbor i nesto jeftiniji. +:@jakov_ct
kako sme da ima "stuttering"?? to si verovatno procitao neciji komentar bez argumenta... sigurno ga nisi ti koristio! i kako može biti bolji TRB kad Torqx2 ima veću brzinu pisanja, ako ne i čitanja podataka... +:@Konjic
Dva ova ( u raid 0 konfiguraciji) su jeftinija nego jedan duplo veceg kapaciteta +:performanse
TRB je mnogo stabilniji u radu, dok Torqx 2 ima problema sa stabilnošću u radu mada je na testovima nešto boljih preformansi, ali neprimjetno. Posjedujem oba SSD-a i u suštini neke velike razlike u normalnom radu nema.
Za te pare nema bolje, obzirom da je hard na sadašnjim konfiguracijama usko grlo, ovo je ulaganje koje se najviše isplati, bar za sistem i najosnovnije programe i poneku igru. -:Kapacitet