logo
bokyy

Patriot 64GB SSD SATA300 Torqx 2

31.07.2011. @ 00:02   #Komentar #Hard disk #Patriot

kupio sam ovu ssd napravu pre dva meseca za 10.000 dinara,ocenu u win7 64bit ima samo 6.8,osetno brze podizanje sistema,brze otvaranje prozora,al zato ako radi neka aplikacija recimo winrar onda dolazi gotovo do blokiranja i teskog otvaranja prozora,obican hard se u ovoj situaciji bolje snalazio.mislim da ovu napravu ovog proizvodjaca treba izbegavati +:dimenzije

6 komentara

jakov_ct
03.02.2012. @ 09:48 #152d094e

ako ti racunar blokira zbog winrar-a onda imas slab procesor

Konjic
06.02.2012. @ 10:32 #879de356

Ne blokira zasto sto je slab procesor nego Torqx2 ima stuttering povremeni. Torqx TRB je mnogo bolji izbor i nesto jeftiniji. +:@jakov_ct

zexxx
13.02.2012. @ 18:39 #6d577b5f

kako sme da ima "stuttering"?? to si verovatno procitao neciji komentar bez argumenta... sigurno ga nisi ti koristio! i kako može biti bolji TRB kad Torqx2 ima veću brzinu pisanja, ako ne i čitanja podataka... +:@Konjic

Slobex
14.02.2012. @ 19:43 #ee7a1830

Dva ova ( u raid 0 konfiguraciji) su jeftinija nego jedan duplo veceg kapaciteta +:performanse

Marko
23.03.2012. @ 14:25 #2cb632d5

TRB je mnogo stabilniji u radu, dok Torqx 2 ima problema sa stabilnošću u radu mada je na testovima nešto boljih preformansi, ali neprimjetno. Posjedujem oba SSD-a i u suštini neke velike razlike u normalnom radu nema.

Nemanja
05.04.2012. @ 01:08 #068d6998

Za te pare nema bolje, obzirom da je hard na sadašnjim konfiguracijama usko grlo, ovo je ulaganje koje se najviše isplati, bar za sistem i najosnovnije programe i poneku igru. -:Kapacitet

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan