logo
z

Patriot 8GB (2x4GB) 1333MHz DDR3 G2

06.10.2012. @ 16:41   #Komentar #RAM memorija #Patriot

najbolja ram memorija koju sam imao do sad..neverovatno je brza i ni malo se ne greje +:odlicna

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan