logo
Redakcija

PES 2010 stiže na Wii na jesen

11.07.2009. @ 15:00   #Novost

Kompanija Konami je najavila da će novi nastavak poplarne simulacije fudbala Pro Evolution Soccer 2010 biti izdat za Wii konzolu kao i za Microsoft Xbox 360 odnosno Sony PS3 na jesen. Igra će imati čitav niz novih karakteristika uključujući unapređenu grafiku, animaciju igrača kao i dodatnu realistiku. Takođe, scenario igre će biti u značajnoj meri poboljšan sa novim sistemom uravnoteženja igre. Konami za novo izdanje PES najavljuje i novi sistem izvođenja slobodnih udaraca, a igrač će moći kada igra protiv drugih ljudi sam da pomera golmana. Kontrole su takođe unapređene pa sada omogućavaju veći broj finih pokreta. Obezbeđena je i licenca za UEFA ligu šampiona.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan