logo
Redakcija

PlayStation 4 najprodavanija konzola u maju

15.06.2015. @ 06:00   #Novost

U izveštaju NPD Group navodi se da je u toku proteklog meseca na teritoriji Sjedinjenih Američkih Država najprodavanija igračka konzola bila PlayStation 4. Mesec dana pre toga Xbox One je bio na mestu broj jedan, ali se PS4 ipak vratio na vodeću poziciju koju je u najvećem broju slučajeva i zauzimao od predstavljanja koje je upriličeno u toku novembra 2013. godine. Zvanični predstavnik kompanije Sony navodi da PS4 nastavlja da beleži odličnu prodaju u SAD te da je do sada širom sveta isporučeno više od 20 miliona igračkih konzola. Sa druge strane, Microsoft takođe hvali jaku prodaju njihove Xbox One konzole.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan