logo
Redakcija

Počinje registracija za Halo 3

07.12.2006. @ 12:00   #Novost

Ukoliko imate Xbox 360 sigurno ćete biti zainteresovani da učestvujete u javnom izdanju Halo 3 multiplayer igre. Kompanija Microsoft je objavila početak registracije za sve one koji žele da učestvuju u ovom projektu. Prema pravilima, svi oni koji žele da se registruju za beta izdanje moraju imati više od 17 godina i moraju imati prebivalište u nekoj od 50 američkih država ili u Kanadi. Pored toga, neophodno je imati pristup Xbox 360 Premium ili Xbox 360 Core konzoli sa hard diskom, važećoj Xbox Live Gold pretplati kao i validni Microsoft.NET Passport računar sa Xbox Live gamertag vezom. Kasnije će biti otvorena i mogućnost za evropske učesnike.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan