logo
Redakcija

Poslovni korisnici prelaze na IE7?

03.04.2008. @ 06:30   #Novost

Čini se da kompanija Microsoft ima određenih problema da ubedi poslovne korisnike da odustanu od korišćenja Internet Explorer-a 6 i Windows XP operativnog sistema u korist novog IE7 i Vista operativnog sistema, rezultati su istraživanja koje je sprovedeno tokom protekle godine a u kojem je učestvovalo viš¡e od 50.000 poslovnih korisnika. IE6 i Windows XP su se veoma dobro učvrstili i pokazuju jako malo znakova slabljenja svog postojanja, izjavio je Reedwan Iqbal, jedan od istraživača pri Forrester Research. Dosta kritike upućeno je na račun toga što poslovne aplikacije još uvek nisu kompatibilne sa IE7, pa korisnici i dalje koriste prethodnu verziju.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan