PlayStation home servis će biti ugašen na evropskim teritorijama od 31. marta 2015. godine, istog datuma kada će ova društvena platforma biti ugašena i u azijskim regionima. Usled promene okruženja PS Home će prestati da objavjuje nove sadržaje od 12. novembra 2014. godine. Igrači u Evropi će biti u mogućnosti da preuzimaju sadržaje do 3. decembra 2014. godine. Kao deo posvećenosti zajebnici igrača, kompanija će u okviru ove platforme izdati i seriju besplatnih sadržaja koji će se pojaviti pre zatvaranja platforme 31. marta 2015. godine. Datum kada će servis biti zatvoren u SAD još nije potvrđen.