Gubici prvog tromesečja za XM Satellite Radio uvećali su se na $149.2 miliona sa $119.9 miliona, koliko je iznosio gubitak bio prošle godine. Uprkos tome, prihod je skočio na $208 miliona, više nego duplo u odnosu na prvo tromesečje prošle godine. XM je dobio 568.900 pretplatnika, dovodeći tako ukupan broj svojih pretplatnika na 6.5 miliona. Predsednik XM i CEO, Hugh Panero je naveo da sa rastom pretplatnika u prvom tromesečju ostaju u trci za 9 miliona pretplatnika i pozitivnim prilivom gotovine do kraja godine.