06.02.2012. @ 07:04 #Komentar #Grafička karta #PowerColor
Ovo su bile vrhunske grafike nije im bilo premca kad je izasla ja sam je platio 13000 i radila je dok nije crkao cooler i nisu mogli naci zamenu sve u svemu kad bi nasao sad istu uzeo bi je bez razmisljanja i polovnu samo da je u dobrom stanju! +:Odlicna