logo
madscientist

PowerColor Radeon HD 3650 512MB GDDR3

26.01.2009. @ 16:19   #Komentar #Grafička karta #PowerColor

Kupio sam ovu graficku kartu pre oko 6 meseci i za sada se pokazala odlicno. Pokrece novije igre na najvecim detaljima i na rezoluciji od 1680X1080px bez problema (sa izuzecima :D). Kartica je odlicna za te pare i svima je preporucujem -:Nista posebno

2 komentara

djape
01.09.2010. @ 23:31 #6eac0673

meni je ova graficka sebala 2 monitora -:ne preporucijem

MadScientist
07.04.2011. @ 15:45 #45467dd1

Kad sam je kupio taman je pocelo zakuhtavanje izmedju nVidie i ATi-a i tad su bili oni komentari da su Ati kartice lose, driveri ocajni, za neke igre su potrebna posebna podesavanja i sl. I pravo da vam kazem, posle dve i po godine ni jednom me nije izdala, sve igre tera bez problema i toliko sam zadovoljan sa njom da ce i sledeca kartica biti od PowerColor-a, naravno ATi (tj. sad AMD). Jeste "zastarela" ali kartica stara vise od 2 godine koja je kostala 50eura i koja pokrece nove igre na visokim ili srednjim detaljima mislim da je zasluzila BestBuy nagradu :)

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan