kupio sam ovu graficku sklapao sam kompijuter za jednom decka ali ima mrsav budzet paje odluka pala na ovu grafu i iznenadila meje pa ova graficka gura crysis na mediumu sa 22 inca monitorom dvi izlazom i to sa sempron procesorom i samo 1 gb ram ja i dalje nemogu verovati a i necujna je samo kod mene graficka ima jedan dvi analogni i hdmi izlaz ne kao va na slici svaka preporuka za ove pare nema bolje
za ove pare extra kartica, sve igre na 19" gura lagano, za vece monitore ne moze bas sve na max..... ali gura +:odlican odnos cena performanse
Da li moze da tera GTA 4 na med.ili samo na low ?
Na 19" full Gta 4
dali moze gta 4
Samo da pitam.....zasto kod mene ovakva graficka ima samo jedan izlaz za monitor??? za dodatni monitor sam morao da dodajem spliter-kabal,sto mi se bas ne svidja...
ZNACI GRAFICKA SA PROCESOROM 2.8 GURA SVE IGRICE IZ 2012/2013 +:ODLICNA GRAFICKA SLUZI VEC 4 GODINE
posle 5 godina je crkla, ne lazite molim vas da gura sve igre iz ove i predjasnje godine,u sustini mi je na njoj crko kuler,a zatim i ona od pregrevanja posto je bila skoro necujna ja to nisam ni primetio!
Moze da tera gta 4 na full ako su ostale kompontente ok +:Odlicna graficka kartica za te pare
Kupio pre 4 god!! ja igram FIFA 2014 na High bez da secne, Nba14 na Hgh 50 fps PES 13 na high nema da secne, Diablo 3, NFS11...neverovatna je +:Odlicna -:nema mane
Posle 2 godine mi crkne kuler a posle 3-4 meseca i ona.. Uz dobro hladjenje za te pare ne mozete naci bolju +:Za te pare je extra
Meni je takodje rikn'o kuler posle mozda cak dve ipo god..samo sam roknuo veci kuler,tipa onaj sto hladi procesor...radi cak mozda i bolje nego sa onim manjim,sluzi me i dan danas perfektno..
kupio sam je 2009 godine i dan danas je koristim graficka je odlicna imam procesor amd athlon x2 215 2.7ghz i 4 gb rama i gura sve igrice do 2014 godine neverujem da cu je skoro menjati +:odlicna -:nema nikakve mane