logo
baki

PowerColor Radeon HD 4650 1GB GDDR2

13.12.2009. @ 23:54   #Komentar #Grafička karta #PowerColor

kupio sam ovu graficku sklapao sam kompijuter za jednom decka ali ima mrsav budzet paje odluka pala na ovu grafu i iznenadila meje pa ova graficka gura crysis na mediumu sa 22 inca monitorom dvi izlazom i to sa sempron procesorom i samo 1 gb ram ja i dalje nemogu verovati a i necujna je samo kod mene graficka ima jedan dvi analogni i hdmi izlaz ne kao va na slici svaka preporuka za ove pare nema bolje

12 komentara

nikola
06.05.2010. @ 21:28 #58c97b72

za ove pare extra kartica, sve igre na 19" gura lagano, za vece monitore ne moze bas sve na max..... ali gura +:odlican odnos cena performanse

King
19.05.2010. @ 14:49 #83524ec6

Da li moze da tera GTA 4 na med.ili samo na low ?

Octan Junkie
20.05.2010. @ 20:38 #c6bbb4fe

Na 19" full Gta 4

jjjj
18.12.2010. @ 13:40 #1252fd82

dali moze gta 4

Waxx
04.02.2013. @ 08:47 #11029c12

Samo da pitam.....zasto kod mene ovakva graficka ima samo jedan izlaz za monitor??? za dodatni monitor sam morao da dodajem spliter-kabal,sto mi se bas ne svidja...

Bojan
01.08.2013. @ 09:19 #31c68366

ZNACI GRAFICKA SA PROCESOROM 2.8 GURA SVE IGRICE IZ 2012/2013 +:ODLICNA GRAFICKA SLUZI VEC 4 GODINE

mirko
07.08.2013. @ 19:21 #f3d7394d

posle 5 godina je crkla, ne lazite molim vas da gura sve igre iz ove i predjasnje godine,u sustini mi je na njoj crko kuler,a zatim i ona od pregrevanja posto je bila skoro necujna ja to nisam ni primetio!

Milan
28.09.2013. @ 20:06 #5a39f864

Moze da tera gta 4 na full ako su ostale kompontente ok +:Odlicna graficka kartica za te pare

Ivanho
10.01.2014. @ 20:27 #9dd76608

Kupio pre 4 god!! ja igram FIFA 2014 na High bez da secne, Nba14 na Hgh 50 fps PES 13 na high nema da secne, Diablo 3, NFS11...neverovatna je +:Odlicna -:nema mane

D
25.02.2014. @ 14:35 #5db3f1d5

Posle 2 godine mi crkne kuler a posle 3-4 meseca i ona.. Uz dobro hladjenje za te pare ne mozete naci bolju +:Za te pare je extra

Nidja
29.10.2014. @ 15:43 #93c39adc

Meni je takodje rikn'o kuler posle mozda cak dve ipo god..samo sam roknuo veci kuler,tipa onaj sto hladi procesor...radi cak mozda i bolje nego sa onim manjim,sluzi me i dan danas perfektno..

l
06.03.2015. @ 08:10 #a51ef33b

kupio sam je 2009 godine i dan danas je koristim graficka je odlicna imam procesor amd athlon x2 215 2.7ghz i 4 gb rama i gura sve igrice do 2014 godine neverujem da cu je skoro menjati +:odlicna -:nema nikakve mane

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan