14.11.2009. @ 21:56 #Komentar #Grafička karta #PowerColor
Jako dobra kartica sve u svemu, vredi svaku paru. verzija sa arctic kulerom ide na 900/1000. Tiha, efikasna i sasvim dovoljno jaka za većinu stvari. +:cena, performanse, overclock, tišina, potrošnja