logo
Milorad

PowerColor Radeon HD 6450 1GB GDDR3

22.06.2013. @ 16:59   #Komentar #Grafička karta #PowerColor

Kupio sam ovu graficku i nije losa,s obzirom na cenu.Za sada znam da moze da pokrece igre Need for Speed Run na medium,low i high detaljima,ali ne u full hd...Ima dobru temperaturu,kada je u pitanju pasivno hladjenje,tj normalnu...:)

2 komentara

Aleks
31.01.2014. @ 15:51 #c436ad88

Imam graficku i stvarno gure nove naslove na medium detaljima...a igre od pre god ili dve ubija...jedino se malo vise greje...ali valjda ima ona svoj plafon sto se tice vrucine..ja sam zadovoljan..:) +:Dobra grafa. -:mozda malo negative za pasivno hladjenje..

Comi
16.11.2014. @ 16:02 #7bff674d

Svaka preporuka za ovu grafiku, jeftina a za nezahtevnog korisnika je sasvim dovoljna za poneko igranje i gledanje filmova. Ako ste zaludjeni gejmer ne ostavljajte negativne komentare jer grafika radi sasvim solidno i za necije potrebe je savrsena, u svakom slucaju daleko bolja od integrisane. +:jeftina, mala potrosnja, gura sve nove naslove

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan