logo
Milan

PowerColor Radeon HD 6570 1GB GDDR3

31.07.2011. @ 13:46   #Komentar #Grafička karta #PowerColor

Da li bih mogo sa ovom karticom da igram sve novije igre?

36 komentara

Bojan
15.09.2011. @ 00:45 #51d679c5

ja sam je danas kupio receno mi je da moze

dex
28.10.2011. @ 11:29 #7f92dda6

dali je moguce da ova kartica ne postoji na sajtu power color-a... ovakav kuler nemaju kartice iz 6570 serije ... bar ne na power color modelima.

deja
03.11.2011. @ 10:19 #616a8d31

pitanje - dali ce gurati na amd x2 4600 2.4ghz i 2 gb rama na full hd pri nekim medium podesavanjima ove nove naslove tipa cod mw3 i bf3 - 15 - 20fps (zadovoljan cu biti) :)

Marko
03.11.2011. @ 12:59 #e5a1a36f

Za početak uzmi 5670 ili 6670 (ako imaš više para 5750/6750), 6570 je slaba za Full HD, a kasnije uzmi neki Athlon II x2, ili x3 na jedno 3GHz, onda bi trebao sigurno da imaš bar 30-40 fps medium, što znači na medium-high 20-30.

Jovan
11.12.2011. @ 17:24 #a1700a4c

Ja na Athlon x2 2.7ghz i 2gb DDR3 memorije sa ovom grafikom na full igram Batman Arkham Assylum, a na nekim srednjim podešavanjima gura GTA IV...

dekii
14.12.2011. @ 17:44 #724bd10a

onda ti je komp prs'o. gta igram na HIGH, 1680x1050 Betmena naravno na max, a imam athlon x2 2.6 i msi6570 1gb ddr3

Tomic
18.01.2012. @ 23:59 #1dab2219

Kupio sam danas ovo cudo danas, ali nije tolika budza od ventilatora vec neki mali i posteno se cuje :/ +:Ok za sada -:Drgacija slika

Djura
16.03.2012. @ 16:24 #993eb861

Jeste mali ventilator ali mogu da mu se kontrolisu obrtaji i kad smanjite na 20% skroz je necujan, a temperatura poraste za samo par stepeni ali nikad ne prelazi 55 stepeni, vec na 30-40% se posteno cuje... Inace performanse su skroz ok, za sada isprobani Shogun 2(medium), Mount&Blade i Company of Heroes i sve leti, inace procesor je 5600+ na 3GHz sa 2GB ddr2...pitajte ako vas jos nesto zanima... +:Dobre performanse, tiha, hladna -:Nista za sad

ivke80
18.04.2012. @ 12:01 #7e9bc684

ja sam je uzeo al sa mnogo manjim ventilatorom i mogu vam reci da sam prezadovoljan sa njom za sad uz intel dual core 3.2 ghz i 3 gb ddr3 rama radi prefektno ko hoce za igrice a ima 19 icu monitor nece uopste pogresiti!!! +:za sad sasvim ok

Velja
04.05.2012. @ 20:50 #29160d16

Imam 2GB RAM, Intel Celeron E1400 2.00GHz (overclockovan na 2.4 GHz) i zelim da kupim ovu graficku...kako bi radio BF3 na medium-high 1024x768

anon
06.05.2012. @ 19:41 #5dcff402

Da li neko zna koja je normalna temperatura ove graficke in game?

anon
06.05.2012. @ 20:08 #8cfec213

Da li neko zna koja je normalna temperatura ove graficke in game?

ivke80
09.05.2012. @ 23:42 #e431b3ae

kod mene ne prelazi 50*C pri najvecem opterecenju na igricama radi na 40 45 stepeni ne greje se uopste s tim sto ima podesavanja za ventilator pa se moze podesiti kako vam odgovara!!!

Jovan
03.08.2012. @ 09:17 #e05cf219

ovo mi je komp: Procesor: Intel (R) Pentium(R) Dual CPU E2200 @ 2.20GHz Ram: 3 GB Bit: 32 Graficka: ATI Radeon x1650 512 mb Maticna: Gigabyte Technology Co., Ltd. 945PL-S3P Pa sam mislio je l' bi htela ova graficka na ovu konfiguraciju, kako bi radila, je l' bi mogo da igram novije igre bar na medium neke na high???

Danilo
03.08.2012. @ 12:55 #8e8c1912

Može na tu konfiguraciju i može mediumu da ti rade igre, zavisno od rezolucije na kojoj igraš neke ćeš igrati i na high. Iskreno ti preporučujem da dodaš još malo i uzmeš 6670, mala razlika u ceni a velika u performansama.

nemanja
16.09.2012. @ 20:53 #a692de4f

da li je ova graficka dobra za igrice?

graficka
18.10.2012. @ 13:30 #1f0d69f0

da li je dovolja na za max payne 3 na max settings

mare
26.11.2012. @ 03:28 #53f768ed

koja ja bolja ova ili Radeon HD 5550 512MB DDR5 128bit za 3.500 din? na odnosu cena-kvalitet

Janje
17.12.2012. @ 00:33 #70c575ce

Da li mogu na ovu graficku igrice star wars tor i skyrim? I da li moze na maticnu mcp6p m2? Hvala unapred.

Darko
17.12.2012. @ 10:26 #f174654a

Možeš, ali ti nivo detalja zavisi od rezolucije na kojoj igraš...ja bi na tvom mestu dodao još malo i uzeo 6670.

steXuS
12.02.2013. @ 23:44 #7f26e183

kolika je temperatura kad je u mirovanju , u igranju i po fejsu

Bosko
27.02.2013. @ 20:15 #e426e5c5

Super je ne cuje se mozete igrTati sve novije igrice u 2013/14-toj godini na medium grafiku a pojexine rade i na high sve zavisi od ostali komponenata..sve u svemu nije losa uopste..mada preporucujem neku od 2GB pa navise da vam koristi 5 godina..

boby
28.05.2013. @ 22:27 #e56925f2

moze li ova graficka da gura assassins creed 2 na ultra high

Srdjan
14.06.2013. @ 20:18 #6b90ab87

Odgovorite na ovo gore!!! FC3 ? +:Da li bih mogao da igram fc3,bez seckanja i tako toga -:Imam komp 2.6GHz dual core,2gb rama..

Vlada
22.06.2013. @ 10:22 #95ed9e93

Da li moze na OS WIN XP SP3 posto je DirectX11 ili moram da upacim recimo WIN7

kine81
21.07.2013. @ 20:48 #c7b2284a

FAR CRY3 koristi zahtevan graficki engine i jace kartice se muce sa ovom igricom npr(hd6670,6770,7750)na nizim rezolucijama 720P(1280x720)i medium- low podesavanjima(i tada izgleda dobro)moze!Ali si neodredjen sto se tice koji je procesor i koja ram memorija.Kartica moze ali pitanje je i kako bi se ona uklopila sa ostatkom sistema. +:Srdjan

fsdfsdgs
04.08.2013. @ 19:45 #5a322880

Ova graficka je odlicna radi na 350W mozete igrat svaku igricu na ultra normalno ako je i ostatak sistema dobar

seeesss
15.08.2013. @ 20:04 #0916745d

salim se dobra grafa ja imam 8800 gts i ocu da uzmem ovu zato sto je dx11 a ostalo je jaca 8800 gts

bubi
25.09.2013. @ 14:42 #6eb4eb25

Imam ovu graficku karticu PowerColor Radeon 6570 1gb ddr3, i u kombinaciji sa amd dual core 64 x2 4000+ 2.10 ghz i 2gb rama igram sve nove igre na medium bez steka...Dirt 3 mi radi na ultra,Far Cry 3 sam do high terao i ne koci, a najvise me je iznenadio NFS MW2012 koji na ultra samo po neki zabag ima...graficka je predobra..tiha hladna iako ima mali kuler meni radi na 40% brzine kuler pa joj je na ler kad radi 30 stepeni u igrama do 42 ! +:dobra,tiha,jaka,hladna

David
27.10.2013. @ 10:42 #2382142c

Da li bi ova graficka u kombinaciji sa APU A4 3300 i 3 GB rama mogla da gura sve igrice do 2010. godine na medium neke na high?

djuka
01.12.2013. @ 18:30 #7a10298c

preporuka na maticnu plocu k9n6pgm2-v procesor amd atlon x2 6000 memorije 4gb windows7 napajanje 450w expower koja graficka na ovu konfiguraciju savet molim ? para do 6500 hiljada trenutno imam 9500 gt 1gb ddr2 +:molim za odgovor

Vladislav
24.12.2013. @ 14:09 #664bb744

Danas sam je kupio i instalirao najnovije drajvere medjutim nece da mi rade instalirane igre fifa 14,pes 14... jer trazi pixel shader 3.0 a kartica ima pixel shader 5.0 sad ne znam sta da radim,ako neko ima slicnih iskustava nek pomaze?

Marko
04.03.2014. @ 14:25 #afd8190d

Da li moze LOL 70-100 FPS na medium ili low podesavanjima bez frame drop-a ako stavim ovu graficku(imam dual core 3.0 GHz i 4GB rama).

Milos
01.06.2014. @ 20:47 #a7777dca

imam ovu graficku ,procesor mi je 3,6GHz ram 8, i ja neznam zasto meni baguje u nekim igricama ,dali je moguce da je to zbog velikog monittora? (24inca)

demius
12.06.2014. @ 19:25 #a07ac7d2

Stariji monitori od 24'', imaju samo 2 vrste rezolucije:1920x1200 i 1440x900 i nemaju 1:1 pixel mapping.Što znači ako podesiš neku rezoluciju veću od 1440x900, monitor će ti automatski razvući sliku na 1920 x 1200, a to je veliko opterećenje za 3D grafiku.Npr. full HD, ima rezoluciju od 1920 x 1,080 pixela.

Jovan
13.03.2015. @ 16:37 #d50acb9e

Zna li neko zasto mi secka igrica Farming Simulator na ovoj grafici, ona zahteva Athlon 64 X2 Dual Core,Radeon HD 6670 i 4 gb rama kao za najbolja podesavanja, a ja imam FX6300, ovu graficku i 4 gb rama i to sve instalirano na ssd sa novim drajverima. Kad stavim hardware profile na medium sve radi lepo, cim povecam ono radi igrica i krenes da igras i na svakih 7,8 sekundi stucne. Imam monitor 1920x1080 sa vga ulazom samsung 2233. Probao sam ceo nov sistem da odradim ali nista ne pomaze. +:Pitanje -:Pitanje

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan