logo
Darko

PowerColor Radeon HD 6770 1GB GDDR5

11.08.2011. @ 14:59   #Komentar #Grafička karta #PowerColor

Kakvog su kvaliteta powercolor specifikacije su odlicne samo me interseuje kvalitet ako neko ima iskustva hvala unapred

45 komentara

Dark Lone
31.08.2011. @ 15:58 #1a059081

Pa darko jedino pakovanje je malo losije sa manje opreme ali kartica je odlicna i ja sam bezao od powercolora ali kad nisam imao dovoljno para za ono sto sam hteo uzeo sam powercolor inace iznenadicte grafika stvarno je super!. +:Za Darka

Milance
02.09.2011. @ 01:19 #0c45d82c

Hocu li moci da igram novije igre uz ovu karticu i intel i3 3.07 GHz i 2 GB DDR3 RAMA? Molim vas za odgovor, hvala.

Zozo
02.09.2011. @ 12:04 #16a02822

Naravno da ces moci da igras sve igrice sa ovom grafickom i dovoljno jakim procesorom kao sto je i3 samo zavisi na kojim podesavanjima da bi bilo tecno za igranje, mada bi bilo lepo da ga overklokujes jer se on lepo klokuje i ne greje puno... +:za Milanceta

Milance
02.09.2011. @ 18:32 #f4427c0d

Mozes da mi kazes kako da ga overklokujem, posto sam relativno nov u PC vodama :) Hvala.

a
04.10.2011. @ 22:36 #46fe742f

AMD Phenom 8650 X3 2.3 Ghz,ova kartica i 4Gb DDR2 800Mhz,pokrece u rezoluciji 1280x960 Crysis 2 bez ikakvih problema u HARDCORE podesavanjima... sto se tice POWERCOLORA kao marke,i ja sam iskreno bio skeptican,ali za sada super radi...nije lose.

baki
25.10.2011. @ 12:41 #f84b9454

jedno pitanje koju uzeti hd 6770 ili ge force gts 450 slicne su im cene koja je bolja za igrice nebitan proizvidjac

Ljuba
25.10.2011. @ 13:37 #6fdff912

6770 je bolja od GTS 450.

baki
25.10.2011. @ 14:51 #3afe69f7

hvala

WaN
07.11.2011. @ 12:27 #696d9643

Da li se uz nju dobija konektor za napajanje, prelaz dvi -- > VGA???

amd
19.11.2011. @ 21:55 #62971dd5

PoweColor pravi odlicne graficke kartice.;)

misa
24.11.2011. @ 04:13 #b80a9c0b

da li mogu sa ovomg grafickom karticom i dual core procesorom e7500 na 3 ghz da igram empire total war na ultra ???

milanche
25.11.2011. @ 19:37 #0fb93df2

mozes ali na manjim rezolucijama tipa 1280x720....da li ti je procesor core 2 duo e7500 ili ?

misha
26.11.2011. @ 03:50 #850a4bfc

da core 2 duo e7500, sto se tice senke ne mogu ni na low da stavim izgleda uzasno skroz sam izbacio senku i sve mi je na middle :( ne znam sta da radim imam 3 gb rama ne znam da li da kupujem jos 2,3 ili kompletno komp da menjam a samo tu igricu igram a o shogunu ne smem ni da razmisljam +:da core 2 duo e7500 -:3 gb rama

Igor
14.12.2011. @ 15:11 #07d585eb

Da li mogu ovo da stavim na 420W Cooler Master napajanje. Ima (troši?) 16A na 12V grani. Imam Athlon X3 (95W), 2x2GB DDR3 1.5V, 1 hard disk, 1 DVD rezač. +:pitanje

WD-96
17.12.2011. @ 14:59 #d1ba011a

@Igor moze da prodje.

Jovan
17.12.2011. @ 18:29 #99eea474

Jel mi moze ko pomoci...imam amd athlon II x2 215 2.71 ghz 2gb rama da li mogu da stavim ovu graficku...hvala unapred svima +:pitane

Igor
17.12.2011. @ 22:38 #d580811c

Može ako imaš PCI-E x16 utičnicu i adekvatno napajanje. Inače dobro bi ti došlo još 2GB memorije i quad procesor, ili makar malo da klokneš tog Atlona.

ivan
19.12.2011. @ 23:50 #ce35b38f

kako se ponasa ova grafika u igricama(stabilnost me najvise zanima)? kako radi sa orginalnim drajverima? kakav je Power-color uopste? -spakovao sam novu konfiguraciju, ali mi je ostala stara msi3870, koja je odlicno radila na xp-u, ali na win 7 x64, i ne bas nesto, pogotovu sa drajverima sa msi-ovog sajta... tek sa nekim novim drajverima sa amd-ati sajta radi ok, ali je prestarela, i zrela za zamenu... +:pitanje za sve koji imaju ovu graficku

мики
22.12.2011. @ 09:14 #b47a15c0

графичка има 2 пута мањи пропусних опсег од категорије 3870. Боље је да узмеш 6790, минимум или 6850. Ову другу од исте фирме можеш узети за око 10.000 дин. Сада излази серија 7ххх, па ако те не мрзи да сачекаш...

Marko
22.12.2011. @ 12:16 #162afbef

@ivan, мики, Bez obzira na 128bit-nu magistralu, 5770 je jača od 3870 oko 50%, razliku bi itekako osetio, ali se slažem sa Mikijem da je bolje da dodaš još oko 2.000 i ideš na 6850.

Storm1985
26.12.2011. @ 00:55 #bbd03f8d

Sve ok,ali temperatura pod opterecenjem ide preko 100 stepeni !!! +:relativno tiha,cena,performanse -:greje se prilicno

Igor
28.12.2011. @ 15:32 #02e2a8a5

@Storm1985: Nikako ne bi smela toliko da se greje. Mislim da treba da se vratiš u radnju i tražiš zamenu.

boki
07.01.2012. @ 14:45 #238a77aa

moze li mala pomoc imam msi plogu 880g cipset 8gb ram memorije 1333mhz ddr3,320gb hdd,i imam 22 monitor samsung full hd led monitor i hdmi izlaz pa me zanima dali bih mogao da igram igrice na max rezoluciji ove nove mw3,batllefield3,ned for speed shift,dirt3,craysis itd da ne nabrajam dalje ne mora na high dovoljno je i medium nemam vise para 8000din pa mislim da je ovo sasvim ok za te pare ili ako imate neki bolji predlog bicu zahvalan,a moje napajanje je bluberi 400wati pa sta mislite jel i to moram zamenuti inace imao sam ge force 9600 gso 320mb 192bit i nju je teralo ovo napajanje bez proble hoce moci i ovu hvala na pomoci ko god bude pomogao svojim predlozima ja ne zurim da kupim tak krajem januara tako da ce svaka informacija pomoci hvala...

boki
07.01.2012. @ 14:47 #2cca4a4b

zaboravih reci da je procesor amd athlon x3 otkljucan na phenom x4 b55 3,3ghz +:procesor

mod
08.01.2012. @ 21:24 #556b4332

@boki mozes bez problema da igras na 1920x1080 na medium neke ces moci i na maxx...pa konfa ti otprilike trosi 370-380 wati u full loudu tako da ce verovatno moci ali za 3000din imas lc power 600w tako da kupi njega kad skupis kintu a to bluebery ce verovatno moci da gura ali pitanje je koliko dugo... nadam se da sam ti pomogao

boki
09.01.2012. @ 00:05 #c2c04985

hvala najlepse:)

mod
09.01.2012. @ 19:09 #64bced89

nema na cmu drago mi je da sam pomogao :)

milos
15.01.2012. @ 23:59 #247d9231

grafa je super. battlefield 3 igram na max i daje mi u proseku 40 frejmova.. vi sto se zalite da nije dobra, nabavite bolji procesor. jer u vecini slucajeva je procesor taj koji vam usporava igrice.

niko
18.01.2012. @ 15:16 #42e3ba29

Igrice na kojoj rezoluciji igras?? monitor koliko inca

sava
19.01.2012. @ 23:41 #ed0863e1

da li bih ovo funkcionisalo sa amd ahtlon x2 5600+ 2.9ghz 4 gb rama chieftec 500w. ili da cekam 7xxx seriju?

Danko
20.01.2012. @ 18:29 #b927f45c

Odlicna a za male pare.

Milos
20.01.2012. @ 22:23 #521bba34

na 19 inch monitor , rezolucija 1440x900 max za tu velicinu monitora.

Matija
22.01.2012. @ 12:07 #a387db64

da li je bolje da uzmem ovu 6770 il 4890 koja ce se uz phenom 555 otklucan na 4 jezgra i 4 gb rama bolje nositi sa igricama?

Mare
23.01.2012. @ 13:48 #f5eb210e

4890 je oko 20% jača od 6770, ali zato troši oko 80W više, bučnija je, više se greje, nema DX11...pre bi uzeo 6770, ili skupi još malo para i uzmi 6850.

Darko
29.01.2012. @ 20:09 #a6fa8e7a

Pre 5 Meseci sam je uzeo za 8600 din sve igram na max Full HD rezolucija odlicna je

Marko
03.02.2012. @ 15:33 #5e3da374

U cemu je razlika izmedju ove I vortex II osim u ceni?

Ogy Cz PA
11.02.2012. @ 22:17 #2480f59e

Da li ova graficka ide uz sledecu konfiguraciju: AMD Athlon II x2 3.01 Ghz ; 4 gb ddr3 1333 Mhz ; HDD 500 gb Sata II ; 450w Cooler master spd. Da li kupiti ovu ili Ge Force GTX 480?

Djuka
13.02.2012. @ 15:15 #893b3019

Kakve veze ima 6750 sa GTX 480?!? Na tu konfiguraciju će ti se ova 6750 odlično uklopiti.

fs
20.03.2012. @ 11:13 #7bf6003c

Odlicna grafika , sjajan odnos cene i performansi . Ogy , Ge Force GTX 480 trosi ko mecava tako da mislim da bi i tog tvog Cooler Master-a od 450W izjelo :) ... Bolje idi na ovu grafiku ( HD6770) ili eventualno ako mozes da se ispruzis za HD6790 ( 256-bit ) . Kod HD6790 su performanse osetno jace ali i potrosnja je malo jaca pa vidi sta ti vise odgovara . Ako imas novca bez razmisljanja HD7770 uzmi ( oko 125 evra za malu potrosnju i velike performanse :) ) . +:3D reprodukcija -:Manje sirove snage od HD5770 serije

Stefan
22.02.2013. @ 11:48 #cc694bdc

Hocu li moci ovu graficku da teram sa napajanjem od 350W? Konfiguracija mi je Intel 5200 DualCore 2.50GHz, 3GB DDR2 RAM, napajanje 365W brendirano HP? Hvala unapred!

Aleksandar
26.03.2013. @ 20:48 #1c62258a

Totalno se ne ispladi. Em troši 28w više od 7770 em je sporija u svim igricama za oko 20-30 posto.

rajko
11.04.2013. @ 17:17 #5fd7dcd1

kupio kartu pise da radi na 850mhz, a ona radi na 700mhz. prevara.

Steva
18.04.2013. @ 00:13 #399c2c8d

Kartica je odlična za ove pare, meni je dovoljna za moje potrebe. Iako je stvarni takt na 700 MHz, vrlo lako se klokuje i do 900 MHz. +:Performanse

xXx
08.05.2013. @ 07:50 #83c85efe

I ja sam uzeo ovu u winwinu,core clock 700mhz,memory clock 4600mhz,shaders 720! Navodno pise na kutiji da je neka green edicija a ustvari je 6750 u ambalazi 6770! Cak nije ni kuler kao na slici! Aida64 je takodje vidi kao 6750! +:prevara -:prevara

Aleksandar
19.05.2015. @ 16:09 #d00c4071

Isto i meni oduvek na 700 Mhz a svuda pise da treba da bude 850Mhz. Mada mi zavrsava posao. Ista je kao na slici, a sto se temperature tice nikad ne prelazi 69C. Kome se greje dosta vise taj je verovatno klokovao pa je i normalno da podigne temperaturu.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan