logo
nebitno

PowerColor Radeon HD 6870x2 2GB GDDR5

11.11.2010. @ 22:20   #Komentar #Grafička karta #PowerColor

ako dve najbolje i najjeftinije firme u ovoj nasoj Srbiji imaju ovu grafiku, to mora da znaci da nije losa. razgovarao sam malo sa ljudima i ova grafika je 100% jednaka kao sve 3, samo sto ima drugo ime i drugu nalepnicu :) +:RAZMISLITE malo -:RAZMISLITE malo

21 komentara

hosenfeffer
13.11.2010. @ 11:10 #c4f22dec

Kartica je ogromna, i ne može stati u bilo koje kinesko kućište. Tako da prvo proverite da li staje u vaše kućište pre kupovine. +:cena/performanse -:it's huuuge

milan
17.11.2010. @ 20:19 #b1188982

kupio sam je skoro, za sada sve super radi koristim 2 monitora i bavim se grafickim radom na racunaru testiracu hardwarske mogucnosti tokom rada u programima za 3d modelovanje. radi na chieftecu 500 w bez problema +:za sada super -:vreme ce pokazati?

Urke
20.11.2010. @ 03:54 #d4e31725

U cemu je fora,kako je ova bolja,novija,a jeftinija? +:Izgleda mi odlicna,bas sam planirao da kupim novu grafu,imam 3870 . . .

mendi
20.11.2010. @ 17:32 #6cd0a1e3

sve je to isto isti cip imaju samo vidi da nije repariran model i to je to.

nebitno
21.11.2010. @ 19:41 #ac5b4e99

Uzeo sam ovu graficku, naravno proverio sve, tako da grafika koja mi je na masini, je apsolutno ista kao asus, gigabyte, saphire, samo sto ima drugaciju nalepnicu ! treba paziti da neko ne uzme nesto promenjeno!!! Ove grafike su U OSNOVI bolje od 58serije, ali fazon je u tome sto su ove tek izasle, i imaju prvu turu Drivera, a za one se budze najbolji driveri da najbolje teraju, i da bi imale najvecu cenu, ako uporedite ovu sa nekom 58 a da instalirate "prve" drivere , ova ce da pojede, sve u svemu, Preporuka :)

sale
22.11.2010. @ 23:58 #690f26c8

imam 5850...teska srca priznajem da je po performansama koje ovde pisu bolja ali mislim da u igarama koje sad izlaze obe daju iste rezultate- iganje bez seckanja na najvisem nivou detalja...

brko
02.12.2010. @ 00:28 #8c99668a

Mislim da bi ovo mogla biti kraljica midrange dijela tržišta. +:cijena -:ovo je ipak mainstream

Mare
01.01.2011. @ 10:18 #2e3fd8ab

Ljudi, da vam ja kazem, imam je vec mesec dana koju god igru da ukljucim sve na extreme i rezoluciju i AA sve tera nema ni jedna igra koju sam do sada propustio, a da ne probam, tera sve na 1920X1080, budite zadovoljni sto je AMD izbacio ovu kartu jer je kraljica midrange dela i preporucujem da je svi kupe, ako vam fali performansa i FPS, napravite dual crossfireX i bice vam mirna glava bar 2-3godine za jedan monitor, ako imate eyefinity 3,4,6 monitora onda idite na 69xx seriju +:Ma urdili je bez mane

lolo
19.10.2011. @ 19:31 #1db7a606

Koliko ovo cudo vuce? jel dosta 850 gold ocz za DVE ovakve i 1090t na 4ghz?! -:malo skupo....

n.n.
20.10.2011. @ 18:52 #a7975c61

minimalno napajanje je 600w,tako pise na P.C. sajtu...ja imam xt 750w tako da me ne brine potrosnja nego se prica da je bucna.. zna li neko jel to tacno? +:jaca od gtx 580 / hd 6970

goran
25.10.2011. @ 15:12 #9644ebd8

mare lupas gluposti, sta posle predjite na 69.. jedino sa ove graficke kartice moze da se predje na 6990 ni na sta drugo. ovo su bre dvije kartice 6870 spakovane na jedan slot, znaci da ima duplu snagu nego obicna. +:sama 6870 je extra , a mogu misliti x2 -:cijena je malo mnogo skupa, za te pare 6970 a vama vise nista od toga ne treba

goran
25.10.2011. @ 15:23 #6d188b37

mislio sam da kazem za te pare i da vam ostane 50 e u dzepu, da mozete da kupite 6970.

Daum
09.11.2011. @ 14:09 #fc287ad1

Za 320 evra mogu da se uzmu dve Asus 6870. Kvalitetnije i jeftinije karte.

Daum
09.11.2011. @ 14:13 #a17309e2

Karta troši 280w u full loadu, dakle duplo više od navedene dezinformacije bit.ly/uXuRQK

Ljuba
09.11.2011. @ 14:56 #34fa2be5

Tačnije troši 273W, samo 10W više nego GTX 480. :).

Shomy
24.11.2011. @ 20:18 #eb238ac9

da li da uzmem 6870 crossfire ili da uzmem jednu 6870x2?? +:pitanje

Marko
25.11.2011. @ 12:38 #97e0c687

Ako ti je novija ploča i podržava CF x16 onda uzmi dve 6870, jeftinije i lakše ćeš moći posle da ih prodaš, dok 6870x2 može i na starijim pločama da radi.

stefan
02.01.2012. @ 09:18 #5f715d62

Ma ljudi ovo je bacanje para uzmite 6850 ili 6790 igracete sve na max podesavanjima ali pre uzmite 6850 malo je bolja od 679o ostace vam para za yuga :D

nemanja
14.01.2012. @ 18:17 #b54d8a63

Sta je brze:6870 x2 ili 6870 crossfire,Potreban hitan odgovor jer uskoro kupujem graficku.Hvala unapred!:)

Darko
16.01.2012. @ 13:46 #0cac0ba9

U teriji bi trebalo bi da imaju slične rezultate..

mile
18.01.2012. @ 20:45 #5d4f9f03

Kada se ocekuje ova kartica zasto je nema? +:http://www.chip.de/bestenlisten/Best.../index/id/733/

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan