logo
marek

PowerColor Radeon HD 7770 1GB GDDR5

24.02.2012. @ 23:21   #Komentar #Grafička karta #PowerColor

kakva je graficka da li je bolja od 6850 ili 6790....

111 komentara

bombas
25.02.2012. @ 00:10 #811d709c

za mareka: Ova kartica je losija od obe koje si naveo cak su te i jeftinije od ove... :)

Siniša
25.02.2012. @ 01:01 #e79f9a20

Nisam siguran da je lošija od 6790, tu su negde, ali da je preskupa tu nema dvojbe. Ako imaš para (i adekvatno napajanje) uzmi 6870, to je trenutno best buy kartica.

Milos
27.02.2012. @ 16:50 #d0940e12

Da li moze na maticnu sa standardni PCI Express 2.0 slot,posto sam video na njihovom sajtu da je PCIE 3.0 ??? +:Pitanje??

boki
27.02.2012. @ 23:18 #cbe10a07

Za Miloša: naravno da može, i ništa ne gubiš od performansi.

xXx
29.02.2012. @ 03:29 #fec57528

Ne lupajte gluposti, karta se kolje sa 6850 uz to troši jako malo struje i manje se greje, tako da je i sad solidna kupovina... +:mala potrošnja -:obzirom da menja 6770 malo niža cena

marko
29.02.2012. @ 13:08 #4f38231f

Volim ove serije x700, trenutno ima HD 5770 ali ovo neću kupovati, toliko jaka nije od 5770 da je vrijedi kupovati, ne isplativo, još ću ja dugo koristiti 5770 ili zamjeniti sa 7950 ili 7970, jesu skupe ali vrijede pa sam miran nekoliko godina

pc
29.02.2012. @ 22:39 #7320630b

uporedjuju je sa 6850 kao nekada davno 4770 sa 4850 ali.. mislim da nisu bas u pravu, pogledajte testove na full hd i sajt gpu review, za iste pare, bolja je 6850. Koga je briga za struju? Kad dodje na realnu cenu bice ok

dzo
02.03.2012. @ 00:33 #68d4247b

ne znam koja je cena bila kada ste komentarisali ali sada je 122 evra i to je super cena ,koliko kod se ljudi busali da su starije bolje ja ipak mislim da je novo novo i da nisu debili oni koji trose milione na unapredjenje tehnologije ,mora biti neke koristi od tih para +:meni cena deluje fantasticno

Phenom
02.03.2012. @ 09:08 #5be79860

Koga jos briga za potrosnju? Sta kao osetices razliku u racunu za struju ako imas kartu koja vuce 80w ili 160w? Pfff, sigurno. :P Pored 6850 ova karta nema sta da trazi, pogotovo sto im je ista cena. +:Kad bude 100e bice dobra kupovina -:mali OC potencijal

Dejan
06.03.2012. @ 00:12 #2a5a4cfa

Jeste cena malo veca, ali kad za par meseci kad se optimizuju drajveri bice performanse blizu kao 6850. Vec i sad u nekim DX11 igricama ima isti FPS.

Ivan
08.03.2012. @ 10:33 #c268a0fb

Ja imam 6850 Crossfire zbog cega sam morao da kupim napajanje od 90e. Da sam malo sacekao kupio bih dve 7770 koje bi mi radile na starom napajanju uz priblizne performanse kao 6850 CF. Zakljucak- 90e manje u dzepu, 10% bolje performanse. Cena mora da padne ispod 100e samo da se rasproda 6xxx serija. +:Za Phenoma

Goran
24.03.2012. @ 23:20 #8d2892aa

Imam 3 monitora i ocu eyefinity. Budzet mi je 120Evra. Ovo ili 6850. Znam da su tu negde ali pitam zato sto ce rezolucija biti mnogo veca pa se pitam dali nesto znaci vise sto 6850 ima 256mb interfejs za vecu rez. ? Hvala na odgovoru +:obecava -:PITANJE!!!

Boki
25.03.2012. @ 15:29 #e2ba7c3d

Za Eyefinity ti treba mnogo jača grafika, 2x6870 ili 6970 minimum. Ali da ti odgovorim na pitanje, 6850 je bolji od 7770. +:za Gorana

Mr.Ja
01.04.2012. @ 21:06 #49462ec2

Da li se zna otrpilike kada ce biti blizu 100€ , odnosno kada ce ppojeftiniti. Kupio bih ovu karticu, mada trenutno mi je malo preskupa.

amd
01.04.2012. @ 21:23 #40d552af

Po mom mišljenju neće skoro, jer još ima serije 6000 u zalihama, a takođe po nekim glasinama Nvidia uopšte ne planira da u skorije vreme izbaci srednje modele serije 600. Ako ti napajanje nije problem, uzmi 6850.

miki
16.04.2012. @ 11:44 #4ca2f891

Najavljeno pojeftinjenje od 20$ mogla mi uskoro biti oko 100-110e

Sejk
24.07.2012. @ 22:56 #5662a405

eto sad je 100e, mislim da je grafa extra, gura bf na ultra hihgh u full hd rezoluciji, uskoro uzimam sa amd phenom ii x4 945 i 8gb rama +:do jaja -:nema mana

Заинтересовани
17.08.2012. @ 17:11 #7ef8334d

Да ли ова графичка картица пасује на матичну плочу "DFI LanParty DK P45-T2RS"? Видим да пише "PCI Express 2.0" који моја матична има,али на званичном сајту ове графичке пише да је "PCI Espress 3.0",а тај слот моја матична нема.

Bettler
25.08.2012. @ 12:43 #754efe18

Nema nikakve veze ako je PCI Express 3.0, radiće ti bez problema na PCI Exress 2.0, tako će je matična i prepoznati, kao (2.0).

Reaper
26.08.2012. @ 17:42 #5e1ce97a

Za sve koji se tripuju ili sta god u vezi ove grafe cisto da im kazem da dve ovakve graficke u Crossfire modu daju bolje rezultate nego jedna 7970 u Benchmark-u. u Full HD rez na Max podesavanjima :)) Pa vi vidite, u svakom slucaju jedna je dovoljna za High ili Ultra detaljima na malo nizim rezolucijama i ne treba se razbacivati sa parama !!! Moja preporuka.

serpens
01.10.2012. @ 20:04 #9b43c08e

Kakva je HD 7770 sa npr athon II x3 procesorom? jel moze da izvuce BF3 ako neko radi sa slicnim procesorom. ploca podrzava bogu hvala i phenom II x4.

Vlado nk
12.10.2012. @ 18:32 #3399c126

Ne brini nista,moze da izvuce Battlefirld 3.........

Stefan
16.10.2012. @ 13:16 #274e6786

Kolika je max temperatura ove grafike, posto meni ide na 88C pod punim opterecenjem? Da li je to normalno? Hvala unapred

Stefan
24.10.2012. @ 22:15 #e3461ed1

ljudi moze li mi neko reci koja je razlika izmedju ove graficke i POWERCOLOR Radeon HD 7770 1GB GDDR5 AX7770 1GBD5-2DH...koga god da pitam svi mi kazu da nema ili da ova druga isamo ma vise prikljucaka O_o a razlika je 15 evra.Primetio sam isto da jedino POWERCOLOR Radeon HD 7770 1GB GDDR5 AX7770 1GBD5-2DH ima max rezoluciju 4096X2160 za razliku od ostalih marki kao sto je msi i sapphire kojima je max rezolucija 2560x1600 +:u cemu je razlika -:u cemu je razlika

AMD
25.10.2012. @ 17:54 #99f6b8f3

Evo ovde tacne specifikacije svih 7770 modela od power colora: www.powercolor.com/Global/productscomparsionDetails.asp

Velja
29.10.2012. @ 11:16 #6eeed2c9

Cena ove grafike pala malo ispod 100evra i sada bi trebalo da je odlicna kupovina.Interesuje me da li je bucna posto PowerColor nisu poznate kao tihe karte?

srle
31.10.2012. @ 04:12 #81833e8f

do 50% brzine ventilatora je podnosljiva preko toga ne bi trebala da ide osim ako je ne drzis u furuni overklokujes i jednom recju maltretiras. Daleko je od najtise karte naravno :)

tugomir
31.10.2012. @ 11:07 #64ec8c19

windonws 7 +:koja joj je ocena windows 7 -:koja joj je ocena

Velja
06.11.2012. @ 11:29 #161378dc

Kupio,odlicna karta za 10990din.Na idle 33,max 65 stepeni.Tera sve igre odlicno na 1600*900,postaje bucna preko 45% mada nema potrebe za vecom brzinom od 40%.

лаки
18.11.2012. @ 00:14 #714478a3

људи како би ова графа радила на матичној g31mxp и процесору pentium dual core E6300 2.80ghz

Vlado nk
18.11.2012. @ 01:38 #cb5cd9de

Odlicno bi radila se Intel Dual core 2.8 Ghz,posebno ako imas 4 GB Rama-a...... +:Odlicna

лаки
18.11.2012. @ 09:42 #27068cce

имам 4гб рама јер можете још да ми кажете које напајање би требало за ову карту ХВАЛА

Danilo
18.11.2012. @ 15:09 #04530c8d

Bilo koje napajanje od 450-500W.

zox
19.11.2012. @ 16:56 #6f7805dd

Povedite racuna pri kupovini ove grafike, jer gore pomenuti ne prodaju model koji je na slici ( referentni ) vec neku sasvim drugu 7770 skracenu i odvratnu, ja sam je odmah vratio i uzeo novac natrag!!!

лаки
25.11.2012. @ 14:06 #31bd4d71

људи јер може неко да ми каже која је разлика између ове и sapphire radeon hd 7770 1gb gddr5

Sale
28.11.2012. @ 11:28 #48fd7b83

Planiram da sklopim sledecu konfiguraciju, ukljucujuci ovu graficku pa me zanima misljenje mase o potrebnim manjim izmenama i eventualnoj nekompatibilnositi (nadam se da sam dobro uklopio :)) MSI B75MA-E33, i3-3220, Radeon 7770 Powercolor GHZ 1GB/DDR5, 550W LC Power Silent LC5550, 2x4GB 1333MHz Patriot Signature CL9 PSD34G13332, WD Caviar Black WD5003AZEX 500GB SATA3 +:KONFIGURACIJA

Nenad
04.12.2012. @ 20:21 #76265521

Kupio sam danas ovu graf misleci da je 2.0 (jer imam stariju maticnu) i na kutiji je pisalo da je 3.0 :) Ne kazem da je tu nesto lose, mada ocu da vam obratim na stamparsku gresku na ovom sajtu.

лаки
05.12.2012. @ 16:36 #d1478ff5

која је разлика у перформансама између ове и nvidia geforce 9500 gt 1gb

fox
07.12.2012. @ 14:53 #8572fe46

Pa u zavisnosti od testa ili igre bolja je od 180-390%, jednostavno to nije za uporedjivanje?!

Sothen
09.12.2012. @ 15:51 #36dd1a19

KOja je bolja 7770 1GB Powercolor ili GTX 460 1GB

fox
11.12.2012. @ 01:03 #5925df59

Bez razmisljanja 7770( sa najnovijim driverima " dere " 460-cu ), a te GTX 460 koje se prodaju su reparirane!

Danilo
11.12.2012. @ 11:40 #c79b2bac

Može da bude malo jača, ali da dere nema šanse, čak i da 10% bude jača to se ne može primetiti u realnom radu...ali je 7770 u svakom slučaju bolja od GTX 460.

fox
14.12.2012. @ 20:13 #c0cbfc17

Obavezno instalirajte nove amd 12.11 drivere i desi ce se cudo sa Vasom grafikom ( neverovatne performanse )!!!

Vlado nk
21.12.2012. @ 01:03 #ecc98909

Ne brini nista sto je PCI 3.0,jer su razlikeu performansama zanemarljive.......Koji ti je procesr, Intel i3 mobe 2120 i jaaci imaju podrsku u samom procesoru za PCI 3.0e ,kao i za USB 3.0.Ali ne brini nista.......... +:Nenade -:Nenade

Vlado nk
21.12.2012. @ 01:05 #c5d99477

Naravno da je do drajvera,kod nene na laptopu imam APU-Amd procesor sa grafickim cipom u procesru kad sam stavio nove drajvere-2 Puta se ubrzao! +:Odlicna

lumpi
22.12.2012. @ 13:50 #dfb6b99f

imam jedno pitanje nevezano za ovu graficku ako ima neko ko se razume u hardver jer ja bas i nisam strucnjak,naime dobio sam graficku msi gtx 460 768 oc,i desava se to da bas i graficka i nije nesto mocna 9600gt se bolje nosi sa igricama,npr gtx 460 u far cry3 u bilo kojoj rezoluciji ful hd ili manjoj na ulta high ili low podesavanjima on uvek daje isto fps od 10 do max 25fps,nije mi bas jasno,inace graficka je reparirana verzija al od toga toje ista ta graficka,sa need for speed most wantedom ima isto problema nekad zastane slika i ima cudan zvuk i novi most wanted da nemisli neko da je onaj stari,ostatak konfiguracije je maticna esc g41 775,2+2 gb ram ddr3 1066mhz,procesor intel dual core e6500 2,93mhz,zaista mi deluje slabo e sad glavno da navedem verovatno je to u pitanju ali ipak bi trebao da pitam nekog ko se bolje razume napajanje mije JNC 500W cisti kinez od 1000din sve ovo radi zasada e sad jel moguce da zbog njega je graficka toliko slaba cudi me jer ona stvarno radi bez problema al deluje mi jako slabo 9600gt ga rasturi hvala unapred ako neko pomogne...

lumpi
22.12.2012. @ 23:05 #c76c9291

imam 2+2gb rama znaci 4gb ukupno,a sto se tice to daje 9600gt bolja to znam da nije al kod mene ona lepse radi nego ova gtx460,danas sam je odneo kod drugara on ima lc power napajanje 600w i ima phenom x2 545 3.0ghz i kod njega je jos slabija nego kod mene na kineskom napajanju,dal je moguce mozda da ga procesor koci,testirali smo je u 3d mark 06,i sa njegovom konfiguracijom phenom II x2 545 3.0ghz,4 gb rama,lc power 600w,u 3d marku daje malo vise od 10000 bodova dok kod mene na kineskom napajanju jnc,intel pentium dual core 2.93ghz,4 gb rama daje 12800 bodova dal je moguce da procesori koce ovu graficku ili je nesto nespravna ovako radi sasvim normalno npr na igrici borderlands2 max podesavanjima full hd monitoru je fps izmedju 50 i 80fps,i da koristim najnovije invidia drajvere sa sajta na win7 64bit,eto ja se raspisah malo al mene jako cudi da 9600 daje vise bodova u 3d marku 06,a 5750 cak vise od 3000 bodova vlado hvala na odg pozdrav...

kalu
23.12.2012. @ 00:28 #c16e4563

Jel moze pva graficka i procesor celeron g530 na napjanje bsp lc-b400 atx ?

Vlado nk
23.12.2012. @ 19:54 #2af408fe

Poznato je da je GTX 460 sa 768 MB oslabljena verzija ,puno je jaca sa 1 GB DDR 5.......Ali da je slabija od 9600,nevjerovatno........Nemam pojma u cemu je stvar,pitaj nekog jos strucnijeg.............E sad, 2 jezgra i nisu bas neko cudo danas,ali opet...........Ja ima GTS 450 sa 512 MB DDR5 ibas dobro radi........Ne znam, moras pitati nekoga ...Srecno!

lumpi
24.12.2012. @ 17:13 #3475c1fd

hvala puno ode ona na prodaju nek se neko drugi bakce snjom :)

Vlado nk
26.12.2012. @ 13:49 #0b69c0b0

Naravno da moze, budi bez brige, vec imas taj Intel g 530, ako jos nisi kupio obavezno uzmi G 55 jer kosta 35 eura a extra je procesor ili g 860-52 eura, isti za igre kao i5............Ili AMD FX 6100-6 jezgara-95 eura ili AMD 641-Quard-53 eura..............Pozz

kalu
27.12.2012. @ 19:15 #3d93734a

pa sad trenutno imam g530 i hd6670 na tom napajanju, i radi sve fulu...

Vlado nk
28.12.2012. @ 18:22 #7474d0ce

Tvoj Intel g 530 trosi samo 35 W, tako da moze ova graficka,opusteno. Pozz!

kalu
29.12.2012. @ 23:32 #b9384ddf

pa meni na napajnju pise kao da maksimalno koristi 400w..nzm valjda ce moci..pozz!

Vlado nk
19.01.2013. @ 17:39 #a0d4a594

Slobodno stavi ovu graficku, MOZE!

vlajko
29.01.2013. @ 22:32 #16e5b501

kupujem novi komp pa ne znam koju grafiku da stavim sta vi mislite do 120 eura mogu da dam da li je ova u tom opsegu najisplativija odnos cena-kvalitet? hvala

Onliner
31.01.2013. @ 06:27 #ed4ea4eb

Jel ova graficka kartica moze na ovu plocu da ide? Asus M2N68 plus? a ovako imam AMD Athlon 64 x2 Dual Core 4200+ napajanje 400W ili koju graficku preporucujete ,da ne bude jako skupa a da bude dosta dobra. :) +:Pitanje -:Odgovor

Darko
31.01.2013. @ 08:05 #97e90893

Može na tu ploču, mada ti je procesor prilično slab za nju. Koliko ti je staro napajanje i koje je u pitanju?

Onliner
31.01.2013. @ 08:40 #1f52ac64

Napajanje Frontier lc-b400atx 400W , e da ti kazem nzm kolko je staro napajanje, i jos jedno pitanje , koji procesor bi mogao da uzmem za ovu plocu a da bude dovoljno dobra za ovu graficku? i kolko para treba da odvojim +:Pitanje -:Odgovor

Darko
31.01.2013. @ 10:59 #78d5d802

Zavisi koliko si para spreman da daš, imaš quad core Athlon II procesore od oko 60e pa na gore, sasvim je dovoljno za ovu grafiku. Trebao bi i napajanje da menjaš, recimo neko LC power od jedno 500W, nisu mnogo skupa, dobra su. Koliko ram memorije imaš?

Onliner
31.01.2013. @ 11:07 #e09c0c90

Razmisljao sam da uzmem i napajanje :) p recimo da me kosta sve ukupno oko 160-170e (procesor,graficka,napajanje) i da naravno imam 4GB RAM +:Pitanje -:Odgovor

Toske
31.01.2013. @ 16:00 #86204717

imam napajanje od 350W , 4gb rama AMD Athlon 64 X2 7750 da li bi mogao da sljakam ovu graficku , da li mi je uredu napajanje ??? +:Pitanje

Darko
31.01.2013. @ 20:26 #b033225d

Mogao bi, ali ako ti je neko kinsesko napajanje, teže.

Tosxke
31.01.2013. @ 21:49 #d762174c

nije kinesko BlueBerry je imam ga 5 godina dobro radi da ga ne ureknem , nezuji , negreje se , necuje se pa gledam da li moram da ga menjam .

Vlado nk
31.01.2013. @ 22:35 #8a1b637d

Vidim da tvoj procesor nije uopste slab,tako da ce fino ici sa ovom sjajnom grafickom.........Srecna kupovina! +:Tosxke -:Tosxke

Toske
31.01.2013. @ 23:13 #dbf7d851

Hvala ti Vlado nk :) +:Vlado nk -:Vlado nk

Darko
31.01.2013. @ 23:40 #2fcb49eb

@Tosxke, BlueBerry je kinesko napajanje, ali bolje od Fronitera. Staro je 5 godina tako da je na kraju svog radnog veka i svaka promena napona (nova koponenta) može da bude kobna.

zicla
05.02.2013. @ 14:13 #67d7e129

hoce li raditi na 430W ThermalTake napajanju ?

Darko
05.02.2013. @ 15:01 #e45ef1dd

Da, bez problema.

?
05.02.2013. @ 15:08 #30ed783a

trebalo bi da gura bez problema to napajanje ima 350w na 12v grani... koji ti je ostatak konfiguracije?

zicla
05.02.2013. @ 16:51 #b9568882

intel celeron g530 i 6 gb rama

zicla
05.02.2013. @ 17:00 #904669b6

Ili da uzmem lc power 500w..15e skuplje

?
05.02.2013. @ 18:10 #875fa4ba

Ne znam na koje tacno lc napajanje mislis? na Silent LC5550? ukoliko imas 35 evra za napajanje najbolje bi bilo da uzmes CHIEFTEC iArena GPA-500S8 bices miran... Samo pazi da ti kracu kablovi ne budu problem... U svakom slucaju na osnovu tvoje konfe svako napajanje od ovih ce ti lepo raditi. Ne znam koji je oem tog litepower thermaltake napajanja ali je verovatno solytech... Koji paaa nije bas sjajan... :) P. S. lepo ces se naigrati sa tom konfom ;)

Vlado nk
05.02.2013. @ 21:51 #857d071a

Hm,malo je staro napajanje.....Mozda da stavis 7750,ona moze Bez problema...

zicla
12.02.2013. @ 10:08 #fe4df486

Jel zna neko zasto mi se komp pali sam?.. posle 5 do 10 kad ga ugasim on se sam upali, ali ne desava se stalno..

Vlado nk
25.02.2013. @ 17:52 #a70a7c7d

Da li si kupio graficku, kako radi? Pozz

gagi
03.03.2013. @ 23:49 #cfe2919e

Najbolja grafika do 100e, jednostavno nema mana, u pravom smislu reci ZMAJ !. +:brza, tiha,hladna

:)
07.03.2013. @ 09:52 #79579a18

Da li bih mogao da stavim tu na graficku na ovaj procesor? AMD Athlon II X2 215 ???

Darko
07.03.2013. @ 14:34 #e907c102

Guralo bi, ali ne bi mogao da je max iskoristi.

cile
16.03.2013. @ 13:11 #e92e15d8

Dovoljno je reći da dve ove kartice u crosfire mogu da se mere sa 7970. tako da sa manje para moze da se dobije vrhunska mašina

Marko
29.03.2013. @ 02:17 #dfa15b0b

Ljudi, da li neko zna da mi kaze zasto kada podignem sistem , Win 7, i kada instaliram drajver za graficku, koja je inace amd radeon HD 7770 1gb ddr5, komp nece da je prepozna kao 7770 vec kao 7700?? Hvala unapred...

Peki SU
17.04.2013. @ 22:16 #d6fd0cd9

imam ovu graficku cpu amd athlon 64x2 athlon 4200+ i kartica pokazuje extra rezultate napajanje mi je od 330w radi sve u fulu znaci zahtevne igrice u full HD rezoluciji bez problema uzmite je jer vredi svaki dinar :)

Peki SU
17.04.2013. @ 22:19 #dbcde9ec

znaci ovako imam ovu karticu i nema nijedne mane sve jace igrice radi u full HD rezoluciji pri tom da je cpu amd athlon 64x2 4200+ NAPAJANJE TAGAN 330W SVE RADIN BEZ PROBLEMA

marjan
30.04.2013. @ 09:52 #fdb4ab43

hteo bi da kupim ovu grafu,imam x4 641,8gb rama 1333mhz,dali bi mogao da teram na max igice na monitoru od 22 incha,ili bar vecinu igrica.

AMDfan
18.05.2013. @ 16:20 #1beb7ed8

@ Marijan NA MAX mozes ti da podesish svaku igru, al neces moci glatko da igrash sve! A za tvoju konfu imsah 7770, 7790, a sa druge strane 560 ti i 650 ti ti je neki plafon sve druge jace grafe bi ti isto radile... Na HIGH sa nekim manjim korigovanjima i lepom grafikom bices miran jos barem godinu dana sa 7770, moja preporuka su ti 560 ti ili 650 ti! +:Cena, potrosnja struje, velicina -:drajveri

KKFT
22.05.2013. @ 13:15 #f5bfa4d4

Da li bi mogao da guram igrice na 1920x1080 sa x2 250 i ovom grafom(mislim uglavnom na igrice tipa Dota2,Starcraft II,Call of Duty BO,MW3 i tako tog rangea)

KKFT
22.05.2013. @ 13:32 #af156b80

I koja je razlika izmedju ove i v2 verzije?

Hase
06.06.2013. @ 12:21 #fd5f5a86

@Marko Misli se na seriju 7700 ne postoji grafička 7700 to je serija u koju spadaju: 7750,7770,7790 grafičke, ne brini se preopoznao je ju samo ti instaliraj odgovarajuće drajvere.

dusan
10.06.2013. @ 22:44 #fd5cb389

Reci mi majke ti koje ti to igrice rade na ful HD sa tim dual core procesorom...? to jedino da si smanjio detalje na low a povecao rezoluciju na max,jer taj procesor je toliko slab da ne moze da se poredi sa ovom grafom... nemoj da siris netacne informacije.... pozz +:peki SU -:peki SU

Treba mi pomoc
28.06.2013. @ 19:19 #9e8d5150

Koje sve igre moze da podrzi ova graficka kartica? Unapred hvala.

Milan
12.07.2013. @ 20:46 #cd41586f

Moze pitanje da li mi je ovo najbolja graficka do 100 € za moju konfiguraciju Maticna- ASUS P5KPL-AM IN/ROEM/SI Procesor-Pentium Dual-Core E5400 2.7 GHz i monitor mi ima max rezoluciju 1440x900 ako bi uzeo ovu da li bi mogao max rezoluciju i sve na max npr Gta 4, far cry 3, Gta 5 i tako novije igre ako ne sta mi predlazete do 100 € +:Da li da kupim ovu graficku -:Da li da kupim ovu graficku

axe
15.07.2013. @ 22:38 #1ab30e13

sta se sve dobija u kutiji? +:brzina,overclock -:nema vga port

Никола
20.08.2013. @ 01:26 #d516c888

Одлична графичка препоручујем је свима који траже добре графе за мале паре.Купио сам је пре око месец дана и презадовољан сам.Играм на пример кал оф дути модерн варфаре 3 на ултра детаљима на константних 60 фпс.Једини проблем је што је код овако јаких графа потребан исто толико добар процесор.Дота 2 и остале игрице које захтевају добар процесор ће само гушити графичку.Имам амд ахтелон дуал кор 2,7 гхц и играм доту 2 са најлошијим детаљима на око 50 фрејма.1920'1080 резулуцији.Моја је препорука ако узимате овако јаку графичку купите и процесор иначе сте више мање бацили паре (обичан квад код процесор од 7 хиљаде је довољан) ПОЗ!

Nemanja
23.08.2013. @ 16:06 #0594a51c

Moja graficka je Nvidia Geforce gt 240 512mb tip memorije ddr2 zelim da kupim graficku nvidia geforce 9800 gtx takodje 512 mb nacin povezivanja obe je pci-e ali je kod 9800 ddr3 memorija da li bi ta graficka mogla da radi na moj kompjuter(pitam zbog memorije). Hvala

autobus
23.09.2013. @ 12:59 #8842a5b3

Da li ova graficka kartica moze da se spoji sa LC420H-8 napajanjem ?

milan
14.10.2013. @ 19:54 #7071cb8f

Sta mislite o ovoj grafickoj i procesoru AMD A10 6800k? Da li mogu raditi u dual rezimu, da rade kao jedna? I koju bi plocu preporucili? Pozz. Hvala. +:Misljenje -:Misljenje

nikola
12.12.2013. @ 00:33 #a8f59f23

ljudi zbog ogranicenog budzeta spao sam na dva kompa koja nisu nesto narocito za gejming ali kad vec moram da biram pomozite mi u odluci za graficku,(nVidia GTX650 1GB DDR5 ili AMD Radeon HD 7770 1GB DDR5 ) ? hvala u svakom slucaju,pozzz

milos
14.12.2013. @ 18:26 #d986680e

obe grafike su sasvim solidne za danasnje igrice, obe su u istom rangu, mozda je amd 7770 malo bolja, malo vise daje vrapsa u gameplay, mozda za nekih 5-10%

jebac
07.01.2014. @ 22:52 #cced9413

sa ovime mozes jedva farcry 3 na medium da teras hahaha haha hahahahahahahahahahaha i sa tim procesorom ces samo da je bottlenekujes dual core na 2.7 da pogresio sam nebi ni na med terao +:milane omg xD

Gay@jebac
24.01.2014. @ 16:44 #a822ee7d

@jebac Ne znam iz kog crtaca si ti izasao? Pa moja 6670 tera FC3 na med.Vrti samo jace kuler, logicno. CPU mi je malo jaci ali dual core. @Milan Ja ne znam kako planiras sa konfom od 200e da teras najnovije na maksimumu?! Za to ces da se iskezis 600e min. +:@jebac omg

Taz
06.02.2014. @ 12:16 #884e15b9

imam procesor intel celeron 2.6 GHz i hocu da uzmem ovu graficku...jel se isplati ili moram da kupim nov procesor ???????????

Darko
06.02.2014. @ 14:56 #25106702

Slab je celerona za bilo koju noviju kartu.

Filip
01.04.2014. @ 16:53 #d1fdefb3

Moze link gde ima da se kupi pls .Imao sam ovu grafu ali se sjebala nesto.

marko
07.06.2014. @ 18:08 #40dbcf27

@Taz Dobar je Celeron ne slusaj budale. Bolja karta je GTX 750 2GB gamerska.

Zed
13.11.2014. @ 12:50 #f4e6326a

Odvali lik da je Celeron dobar i ostade ziv (valjda) :)

Darko
08.12.2014. @ 19:31 #e0cadc3e

Imao sam takvu graficku i igrao sam sve igrice na ultra ali sam je onda unistio jer sad imam ati radeon!!!!!!!!!!!!!!

kupac
27.01.2015. @ 12:05 #904d4315

ako uznem ovu graficku da li ce lepo raditi na monitoru od 21.5inca

Mare kg
28.02.2015. @ 15:14 #b66ef768

Imam i5 intel centrino na 2,5ghz 8gb ddr3 da li je ovo ok graficka za taj procesor

Stex
08.03.2015. @ 23:22 #b3c56af3

Imam ovu graficku vec godinu dana.Extra radi u paketu sa procesorom dual core 3,6ghz.Nema sta ne moze da pogura na najjacim zahtevima.Zver +:ODLICNA

Rogica
28.03.2015. @ 21:58 #00f467f5

Matična Ploča: AsRock AM2NF6G-VSTA Procesor : AMD Athlon 64 x2 6000+ (2x3.02GHz) Ram Mem. : 3GB DDR2 dual chanel Hard Disk : 280GB(120GB Western Digital+160GB Seagate) Grafika : NVidia GeForce 6100(256 MB) Sta mislite za konfiguraciju i da li bi ova graficka dobro legla?

djansr
16.07.2015. @ 21:08 #ff2d548d

Da li bi bez problema ova graficka isla sa E6850 3.0 GHz hvala :) +:pitanje

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan