logo
Milosh, bg

Praktica Luxmedia 12-Z4

17.08.2010. @ 18:57   #Komentar #Kamera #Praktica

Da bi bilo moguce snimanje u HD 1280x720 rezoluciji, mora da bude stavljena memorisjka kartica klase 6 brzine prenosa podataka! (nema na chemu za ovu informaciju) :ppp +:Sve, odlican aparat, HD 1280x720 rezolucija snimka -:Malo se cuje prilikom autofokusa ali nishta znachajnije

6 komentara

Mare
17.10.2010. @ 19:11 #40d439e7

Hteo bi da kupim ovaj digitalac pa me interesuje, kakav je kvalitet samog fotom aparata, da li pravi kvalitetnije i oštrije slike od Canona a495 ? Hitno mi je potreban odgovor posto planiram da kupim ovaj aparat iduce nedelje. Pozz

aaaa
23.01.2011. @ 21:22 #01f1f72e

e owako ja nzm da li je owo extra..ali bih htela da widim ostale komentaree pre nego sto ga kupim

MmM
13.12.2011. @ 22:10 #e2e39529

Interesuje me koliko traje baterija na ovom modelu? Pri cestoj upotrebi, koji joj je maksimum?

snezana
04.01.2012. @ 20:32 #eb17372d

Pri malom drmanju ruke dobije se dosta mutna slika. Slike nisu kristalne, vec ima zrnastih delova. Nocne slike su uzasne i verujte mi da vec razmisljam da promenim aparat i kupim drugi iako ovaj imam tek 2-3 meseca. -:Dosta su zrnaste slike i mutne

Andjela
18.04.2012. @ 15:18 #4b1bba6c

Da li neko zna kako da reinstaliram softver ili bilo sta kako bi aparat normalno radio? Slike mi se gube pa pojave,pokaze da je baterija puna pa prazna itd... Unapred zahvalna :) -:Zeza softver

Muhamed
23.11.2014. @ 21:00 #3043d618

Odlican fotoaparat za one koji ne zahtjevaju nesto extremno.Uglavnom kvalitet slike je dobar,a losa sliku mozete ocekivat kad je previse svjetlosti ili kada ste u poktetu.Znaci,potrudite se sami da napravite dobru sliku a ko kupi nov imace upustvo kako to da uradi.Za one koji zele fin aparatic i kameru u stalnom pokretu,s obzirom na dimenzije odlcan je.Laksi je od mnogih novij telefona,i pogotovo za dame,ima ih u pink bojama i uzece mjesta u vasoj torbici kao neka kutica za sminku.Moja preporuka s obzirom na placeno-dobijeno je slobodno uzmite ovaj telefon.A predhodne dolle negative,treba da znate da se svi aparati drmanjem gube cistocu slike,barem svi iz ove katgorije.A kvalitet nocnog slikanja,mozete promijeniti ukljucujuci 1 stepen jaci blic,s obzirom da nekad automatski nije optimalan.Sretno! +:Za amatere odlican. -:Za profesionalce los.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan