Japanska Semiconductor Energy Laboratory (SEL) radi sa kompanijom Nokia na prototipu OELD ekrana koji bi mogao da pomeri neke granice. U junu mesecu dve strane su predstavile 5.9 inčni ekran rezolucije 1280x720 piksela koji može da se preklopi dva, tri i četiri puta. Sada se SEL vraća sa novim 8.7 inčnim OLED ekranom čija rezolucija je povećana na 1920x1080 piksela uz 254PPI gustine. Ovaj novi panel je osetljiv na dodir i može se trostruko saviti kao i prethodni model. Kompanija je to uspela korišćenjem CAAS-OS pozadinske ploče kao i WRGB strukture. Paneli su manje od 100mikrometara debljine i teže samo 6 grama.