Veliki kvar zadesio je u četvrtak America Online. Korisnici su besomučno pokušavali da pošalju ili prime e-mail poruku počevši od 11 sati pre podne. Servis je uspostavljen ponovo negde oko četiri sata posle podne. Prema izjavi za štampu, problem je bio u softverskom kvaru. Korisnici koji imaju aol.com i AIM.com adrese bili su pogođeni ovim kvarom kao i korisnici netscape.com i compuserve.com korisnici. America Online je objavila da imaju nekih 25 miliona e-mail korisnika. Problemi su počeli dan ranije a u četvrtak su kulminirali, međutim iz ove kompanije najavljuju da je problem saniran i da nema nikakve opasnosti po njihove korisnike.