logo
mirko

Prestigio GeoVision 4120 Eastern Europe

01.06.2010. @ 16:00   #Komentar #Tablet #Prestigio

Da li neko ima ovu navigaciju, posto mi deluje kao dobar izbor za svoj cenovni rang

4 komentara

Andout
11.04.2011. @ 18:14 #5669614f

Upravo sam je kupio, pre sat vremena. Malo cu ovih dana da je detaljno analiziram pa cu napisati svoje misljenje. Za sada je, po prvom utisku, odlicna.

richie
04.05.2011. @ 19:34 #3c77ed25

da li neko zna da li ima igrice na ovom modelu

Vlada
24.06.2011. @ 21:13 #c3aaee69

Da li ova navigacija ima meni na srpskom? Da li u toku voznje daje uputstva na srpskom?

Marko
28.02.2012. @ 20:48 #746d53af

Navigacija je lokalizovana na srpski i ima senzor za podešavanje jačine osvetljenja, software je Igo Amigo sa lepim Igo skinom. Super je i što se godinu dana od aktivacije proizvoda mogu azurirati mape. Za one koji vole da eksperimentisu, nije potrebno otključavanje navigacije da bi se ubacio drugi navigacioni program, Baterija drži oko dva sata korišćenja u dnevnom režimu, u nočnom verovatno nešto duže. +:Odlican i brz Igo Amigo u skinu Prestigi-a, jednostavno ubacivanje drugih navigacionih programa

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan