Kupio sam ga pre 10-tak dana i za sada nemam primedbi. Pošto živim u selu prijatno sam iznenađen da su označene sve ulice, bez kućnih brojeva (osim za gradove) i da navodi bez greške i alternativne rute ( ovo se odnosi za seoske sredine, koje do sada nisu bile baš precizno ucrtavane u mape)
sve u svemu, odličan uređaj koji mogu preporučiti. Software je takav kakav je, meni nije intuitivan i ima manjkavosti ali, nije ni loš, da se navići na njega. Uređaj sam koristio po Grčkoj i po Srbiji. Karte su prilično precizne: nalaženje adrese je vrlo jednostavno. +:brzina preracunavanja, kapacitet memorije -:software, IGo Primo
Da li bi mogli da mi kazete kako da skinem srpsko navodjenje,kupio sam je danas pa mi je to problem...