procesor je na 550 mhz,(test)jako losa komunikacija sa gps sve u svemu jako sam nezadovoljan uredjajem(pravi kinez) -:ekran,procesor
1 komentar
Sandra
16.05.2011. @ 19:42 #617958e3
dobila sam ga na poklon pre neki dan ,gps koristim vec neko vreme ali stari mio je daleko bolji od njega,verovatno cu ga prodati +:izgled -:ekran,jako spor uredjaj