logo
Marko V.

Prestigio MultiPad 8.0 Ultra Duo PMP5880D_DUO

27.11.2012. @ 11:22   #Komentar #Tablet #Prestigio

Ima li neko komentar za ovaj tablet? Meni se dopada dosta, razmišljam između Nexus 7 i ovog, naravno znam da je Nexus bolji mnogo ali je i manji što se meni ne sviđa, dok mi ovo deluje ok i veličina i dual core i 16gb i hdmi i sve... Neko neki komentar? Hvala.

10 komentara

Vuk
28.11.2012. @ 22:53 #23264ac5

@Marko V. ako ti nesto znaci ja mogu da ti kazem nesto za PMP5080C PRO iz kog je i nasato ovaj. Tablet je stvarno odlican,ne secka,slika je ostra i stvarno je super (za ove pare)...ja se ne kajem sto sam uzeo ovaj moj, a sad ovaj moze da bude samo jos bolji...ne znam tacno kakav je nexus 7 ali je malo stariji model od ovog...ja bih ipak uzeo ovaj..pozz

uros
07.12.2012. @ 10:47 #84b2aa36

nexus 7 je mnogo bolji, i nema poredjenja sa ovim. procesor je mnogo mnogo bolji(neuporedivo), kao i ekran i baterija(9.5 sati neprestanog koriscenja, za standby mode je suvisno i pisati). ako se dvoumis obavezno uzmi nexus i neces se pokajati.

Darko
07.12.2012. @ 12:05 #6b4b14f4

Nexus jeste bolji, ali je i skuplji 60e, a on takođe ima mane...ovaj ima osetno veći odnosa 4:3.

Dani
30.01.2013. @ 19:42 #3617047a

Imam ga 4-5 dana pa da podijelim iskustva. Za ovaj cjenovni rang ja nisam nasao nista bolje! Velicina, kvaliteta izrade, izdrzljivost baterije su na razini. Nexus 7 kod mene je izgubio bitku narucito zbog 7" ekrana jer jedan inch puno znaci kod ovih malih dimenzija, za pdf-ove, citanje... Al kome nije toliko bitna velicina i malo skuplja cijena, vjerojatno je Nexus nadmocniji u svim stavkama... Ekran kod 5880 je idealne velicine 4:3 omjera, kutevi gledanja nisu sjajni al je vec mana velika refleksija, sto mozda nije puno bolje ni kod ostalih tableta, nemam iskustva. Takodjer, razocaralo me sto na internetu pisu da je tezina 450gr al je u stvarnosti 550gr! Malo neozbiljno! Al sve u svemu, ja sam zasad prezadovoljan. +:dizajn, performanse, baterija -:izostanak IPS ekrana, refleksija, tezina

bozo
06.02.2013. @ 19:02 #c44535f3

ima li GPS

sale
04.03.2013. @ 09:43 #84cdedde

dali neko zna u kojoj rezoluciji snima video pošto muje kam 5mp bitno mi je to

Ivan
18.10.2013. @ 12:23 #793e38ef

snima u 720p...ja imam ovaj i snimak je koliko toliko dobar

zarko
10.03.2014. @ 23:08 #78444eea

AKO NEKO MOZE DA MI KAZE IMA LI GPS TO ME INTERESUJE?

Redakcija
14.04.2016. @ 20:24 #4de819d0

Ako neko zna da mi kaze da li je ova cena(901Dinar)prava ili ne i da li je ovo cena za telefon ili za masku

Redakcija
01.11.2016. @ 14:15 #cd3ed82a

Evo cega je to cena

http://belcomputers.rs/product/pouch-for-pmp5880d-duo/10021/

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan