Porucio sam iz gore pomenute firme koja ga ima na stanju. Otisao ja sutradan u radnju kad su mi javili da je stigao. Odmah s vrata sam se razocarao jer kao korisnik AMD-a trebala mi je bas ova verzija tj. verzija C,zbog kacenja ali ne lezi vraze s vrata sam ugledao kutiju i jasno se na kutiji vidi(koja je inace ko zna koliko stajala u magacinu ili gde vec posto izgleda matoro k'o biblija) pise rev.B znaci apsolutno nije ver.C :D,nema ni ventis koji ide uz ovu verziju znaci nije stamparska greska. I otvore ljubazni ljudi kutiju provere,da nije slucajno neka greska itd. Razocarao sam se jer zaista dugo cekam ovaj kuler. Eto toliko o ozbiljnosti firmi kod nas.:) Pozdrav