logo
Redakcija

Radeon X1950XTX dobija novi kuler

27.07.2006. @ 14:00   #Novost #Grafička karta

ATI RADEON X1950 XTX i Crossfire edicija ove kartice dobijaju nove kulere. Veliki broj ljudi se žalio na buku ovih kulera i ATI ih je konačno poslušao i redizajnirao kuler. Prema prvim informacijama novi kuler će biti sličan Arctic cooling-u koji se nalazi na HIS Radeon X1900 karticama. Ovaj kuler je efikasniji nego trenutni ATI-jev. Kao prototip on je čip hladio čak za 90C bolje od svog rivala. U pitanju je i dalje dual slot kuler i kartice sa redizajniranim kulerom se očekuju sredinom sledećeg meseca sa GDDR-om na ploči.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan