Očekuje se da će isporuke uređaja za nošenje na telu korisnika prosto eksplodirati tokom trećeg kvartala jer većina proizvođača planira da svoje uređaje predstavi tokom tog perioda. Takođe, proizvođači koji su originalno planirali da svoje proizvode predstave u prvoj polovini godine a svoje planove su prolongirali da bi tržište sazrelo će verovatno takođe da svoje proizvode predstave u ovom periodu. Kompanije kao što su Apple, Samsung, Epson, Sony, Acer, Asustek i Adidas su već pripremili ili predstavili uređaje koji će se pojaviti tokom trećeg kvartala. Qualcomm takođe planira da uđe na ovo tržište.