logo
Mare

Razer Anansi RZ03-00550100-R3M1

26.05.2011. @ 15:05   #Komentar #Tastature #Razer

koj smor od cene, ubedljivo najbolja WoW tastatura a preskupa :(

3 komentara

Daum
26.05.2011. @ 22:42 #40f3c733

Logitech G11 i G15 imaju isto gomilu macro tastera a koštaju duplo manje od ove...

sale
18.06.2011. @ 20:32 #caefefc6

Licno volim razer proizvode. Vlasnik sam mambe i lycose i sa njima nemam nikakvih problema. Vrlo sam zadovoljan. Ali dati 120e za ovakvu tastaturu je stvarno preterivanje. mislim, ko ima, naravno, ali licno bih sacekao roccat ISKU da se pojavi za par meseci. Slicnih je specifikacija, a cini mi se za 2 klase bolja +:satro razer i to...

milos
23.09.2011. @ 22:50 #643f5b30

ma extra tastatura, teluje cvrsto i mocno. meni se bar super uklopila uz ostale stvari na stolu koje imam... jeste mozda malo na slici smesna ali je high-end tastatura i nista joj ne fali... -:mozda mali enter

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan