logo
mladen

Razer Blackwidow Tournament 2014 RZ03-00810900-R3M1

21.01.2015. @ 21:46   #Komentar #Tastature #Razer

dajte ljudi da cujem vase misljenje o ovoj tastaturi. ja sam je kupio juce i za sad je sve ok. ne mogu jos da dajem neke ocene dok je ne testiram neko vreme. i jel mozda neko zna da li se razlikuje kvalitet od proslogodisnjeg modela 2013?

2 komentara

Lik
27.01.2015. @ 11:23 #9dcab5fd

Mladene..kupio si tastaturu i pitas za misljenje..ti si bog. Pa neces s njom da skijas..ne treba cijelih 15 minuta za procjenu ove tastature. Nego kazi ti nama zlato jel ovo model sa glow plastikom?Ostaju li otisci na njoj? Ja ganjam turnament edition stelth sa brusenom plastikom..ili ti non glow modelom.Kod nas je nema nidje.

mladen
31.01.2015. @ 22:47 #cfba2aac

druze tastatura je ok. koristim je svaki dan. plastika je mat i ne ostaju otisci.. ovi zeleni razerovi dugmici sto su na njoj nisu losi, mada mislim da su plavi bolji, jer sam imao prilike da koristim razer blackwindow ultimate 2013. Neki su se zalili da kabli gubi kontakt, ja sa tim nemam problema. Stelth verziju nisam probao, jer ne volim brown dugmice. pozz

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan