logo
Razer

Razer Diamondback 3G RZ01-00020700-R3M1

18.12.2008. @ 13:41   #Komentar #Miševi #Razer

Sta reci..mish ima sve karakteristike pozitivne..izgled..ergonomija..brzina..preciznost..i na to 24m. garancija.. +:Odlican 5+ -:Tesko naci

6 komentara

Stef
06.12.2009. @ 18:03 #8dbe5241

U potpunosti se slazem sa komentarom ispod mene! Sve pozitivno. Izgled - vrh! Brzina - Uuh! Preciznost - sa sve pare! I josh plus 2 godine garancije! 'De cesh bolje! Moja preporuka je ovaj mish! +:Odlichan! Vrh preciznost! -:Za sad nema negativne strane

ja
29.12.2009. @ 13:22 #f47832be

ja imam ovaj mis vec 2 meseca...super je hteo sam da uzmem mx518 ali mi je prodavac preporucio ovaj...nisam se pokajao... -:tesko naci

VUK
24.03.2010. @ 21:28 #1393577c

ljudi da li da kupim ovaj mis za kanter 1.6 ili da uzmem neki koji je do cene 4000 dinara ili da cekam mozda padnu cene

Miljan
15.04.2010. @ 13:54 #5bfefe04

@VUK imas A4Tech XL-760H za 2100 u MillHausu ima 3600 dpi,za cs extra,neces se pokajati :),inace owaj mis ima moj drug i stwarno je dobar,ali mu je i cena dobra,ja ti preporucujem A4Tech XL-760H :D +:preciznost

aa
21.11.2010. @ 14:02 #1191a454

Zanima me po kojim podlogama ovaj mis moze nesmetano da radi ?? hvala unapred :)

Nikola
20.05.2013. @ 23:06 #f71418ec

zna li neko kolika mu je cena?kupio bih ga,ali se dvoumim izmedju par njih,pa bih da uporedim cene.tnx :D +:svidja mi se -:ne znam

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan