logo
Stefan

Razer Lachesis Gaming RZ01-00170100-R3M1

18.04.2008. @ 16:35   #Komentar #Miševi #Razer

Nema sta da se kaze. Najbolji mis na svetu. Brz, precizan, dobri tasteri, apsolutno sve. Nema manu. Cak ima i pozlacene prikljucke radi boljeg kontakta. Ovo je jedan od najskupljih miseva, ali vredi svaku paru, necete se pokajati. SVE PREPORUKE

45 komentara

shein
29.09.2008. @ 13:05 #882809fa

Ako igrate CS sa njim, nishta nije superiorniji od duplo jeftinijeg mx518. Mogu napraviti DPI i od 10 000, za cs je dovoljno 800 :))) Po meni treba sachekati da padne na realnih 50 eura. +:dobre karakteristike -:preskup i precenjen

black
06.12.2008. @ 12:35 #5dda6ed6

Meni se malo chini da ima neki nezgodan obik ?:S Ili greshim ili ima neshto... +:Odlichan gaming mish -:Cena,MX518 duplo jeftiniji a u njegovom rangu shto se tiche CS-a

nikola
07.12.2008. @ 16:02 #9880fed4

kao sto sam rekao mis sa trenutno najmocnijim laserskim senzorom od cak4000dpi!!! predstavlja sam vrh vrhova ponude i onaj ko ga poseduje (ja cu od ponedeljka) zna sta kupuje i zasto .ovaj mis se ne uzima samo zbog jbnog cs-a, za to mogu biti dovoljni i jeftiniji misevi. on je stvar prestiza i luksuza a o preciznosti lasera da ne govorimo, PRAVI gaming mouse. svidja mi se i to sto je tzv. "unihand" i prilagodjen i levorukim i desnorukim igracima.uz ovaj mis sav rad na racunaru postace vam prava poslastica i uzitak.. RAZER RULES!! For Gamers.By Gamers! +:najmocniji mis trenutno -:nema mane

Stefan
09.12.2008. @ 18:35 #bdc07e73

Treba vam jedno 3-4 dana da se naviknete na oblik, a onda da shvatite koliko je mocan. Radi uvek, bilo sta da probate da uradite on je spreman da izvrsi, cak sam ga probao i na providnom staklu i ne gresi... Odziv tastera i svega znaciii ubica :) Vredi svaku paru, ja sam ga uzeo samo sto je izaso, i ni dan danas mi nije zao, nikad me nije iznervirao u nekoj igri da je on bio kriv da nije hteo da se pokrene, dok predhodne sam non stop udarao od stola xD -:Nema mana

adam
10.12.2008. @ 23:45 #dad26641

odlican mis, sa sjajnim karakteristikama, ali je ipak Roccat Kone ispred njega za klasu!

xE0n
02.01.2009. @ 09:46 #daa989ee

Dobijem mis od jednom prijatelja koji mi bio neki para duzna i stavi ga nako da ispobam sa podlogom razer mantis contol i igram cOD5 i super malo bili par dana tesko kao sto kaze kolega ispod dole na komentaru ali poslje par dana ludilo je bilo , prvo put da koristim neki bolji mis a prije sam imao neki slabiji mis a sad ubija sam samo moj se malo pokvario kad upalim comp neradi mis nesto rade tipke desni klik i ljevi a nece destno ljevo , gore dolje nesto oko usb kabla, samo skines ga sa usb i stavi ponovoi usb jedino to al to je do mene sto neradi al ostalo sve exstra planiram ga uzet novog da imam za duze staze. Pozdrav svima i sretna nova godina i sve naj naj od srca zelim

panta
27.02.2009. @ 17:46 #50888bdd

ovaj mish kolko lepo izgleda tolko i bagujenaime koristio sam njega i rejzerovu podlogu mantis speedu pochetq mi je bagovao ko da mu smetaju aplikacije na podlozi(vuchem mish na desno on se zaqca u jenou tachq) itd. shto se gejminga tiche super je dok ne izneveri i pucash u jednu tachq i krushir ti odjednom samo od sebe krene ne gore ili se pomeri santimetar leve-desno-sve u svemu kontaktirao sam rejzerovce da vidim dal je mish izbagovanna shta su mi onii poslali gomiletinu nekih tiulova i objasnili shta mu sve smeta a to su :vlakna sa podloge(qpi aluminijumski extrekt ket), na kliq se ponekad deshava da se pomeri qrsor jer je mish preosetljiv, nikako neamti izvor zvuka ili vibracija u njegovoj blizini jer se qrsor od njih pomera iako mish stoi u mestuneznam za vas al meni je ovo dovoljnioovo je mish za laboratoriju-da ne pricham koliko je s njim u vindovsu teshko raditito je strashno kolko brlja_odnecju ga ja na servis za svaki sluchaj +:fensi je :P -:vratio sam se na mx518

djape
01.03.2009. @ 12:01 #00fa307b

Ako imate problema sa zakucavanjem ili povremenim preskakanjem kursora po ekranu stavite najnoviji firmware (trenutno 1.91) i drajvere za misa (1.10). Meni je resilo sve probleme.

tRa1N^
14.03.2009. @ 15:55 #466b1827

Kupio sam ovaj mish i mogu reci da je perfektan....oblik je cudan ali kad se naviknete nishta drugo nije ni slicno udobno.......za Cs duso dao :D +:4000 dpi na 1000mhz -:mora profi podloga

zeezov
02.04.2009. @ 23:02 #85afc742

Imam ga vec par sati,sta reci osim VRH.Koristim ga na stolu preko koga je zalepljena crna folija (radi estetike) koja je kao staklo od koriscenja i nema nikakve bagove(odmah sam stavio firmware1.91 i drajvere 1.10 za koje je rekao DJAPE),mada sam kupio podlogu Razer eXact Mat za svaki slucaj. +:tehnički,kvalitet,izgled,udobnost

N
27.04.2009. @ 21:10 #f1006c76

Ok, verujem da je super ali meni bolji od DeathAddera ne treba... +:Dobar je sigurno -:Overkill

MAre841
10.05.2009. @ 20:28 #1679e244

ne instalirajte drivere uopste samo skinite sa neta mouse fix i to install u registry,zatim skinite acceleration u podesavanjima za misa i radice ko lud,al podloga neka bolja ipak mora tj pozeljno je ..poz +:paz ovako

Gile
16.06.2009. @ 10:42 #109b8aaf

Mis je odlican ali ako igrate CS bolje vam je da uzmete mx518 koji je duplo jeftiniji!! :/ +:Dobar, precizan ... -:Mana veoma skup!

Wlada <3 cs
27.06.2009. @ 12:24 #cc5d886c

Prodajem ovaj mis, u odlicnom je stanju, ako je neko zainteresovan neka se javi na 064 849 25 41. poz +:odlican -:malo cudan oblik, ali se naviknete

y
28.08.2009. @ 01:07 #b850f629

ajde bre sta se palite bre kupite logitech g9 taj mis je mnogo mnogo dobar sve ima a i udoban je.treba vam malo vreme da se priviknete +:dobar mis nije los

noname
29.08.2009. @ 03:45 #adc35dd0

Mish prvi dana je bio katastrofa neznam zbog chega? mozda shto sam pre igramo na mx518 pa mo je bilo teshko da se nawiknem na razer neznam!!! ali ewo posle mesec dana mish ubija DUSHU DAO ZA CS!!:D:D sve preporuke ako ako namerawate da ga kupujete:D +:weoma je udoban, 4000dpi 1000hz :mislmi da mu je prciznos glawna wrlina:D -:malo je skup

gaxa
01.10.2009. @ 09:52 #6afa5236

zna li neko da li treba specijalna podloga za owaj mis? pomoc

PrLe
04.10.2009. @ 19:20 #be176316

Ljudi koliko minimum i maximum dpi ima ovaj mis?

Jon A. Silvers
24.10.2009. @ 20:56 #e7ad167b

Obavezna je tvrda podloga da bi precizno radio,najbolja je eXactMat za njega, a ovim sto uporedjuju ovog glodara sa logitechovim mx518 ,svaka cast,ovaj mis je par liga iznad,mana za desnjake je sto je ambidexterozan,tj. za levoruke i desnjake pa prema tome je manje udoban desnjacima,ali za levoruke ljude kao sto sam ja je jedina sansa da imaju vrhunski mis jer vecina u tom rangu su ergonomski za desnjake, ovaj mos je u klasi g9,ali je losiji od g9x koji je po specifikacijama isti kao mamba. Mx 518 ~= diamondback 3g =< deathadder (ima bolji odziv) < deathadder 3.5g < lachesis-a Mx 518 (1600 dpi, 15g ,125 hz , 8ms. odziv),diamondback (1800 dpi,15g ,nepoznato ali verovatno isto 8ms),deathadder (1800dpi,15g,1ms).........lechesis (4000 dpi,25g,1ms)..... +:Najbolji ambidexterus mis na svetskom trzistu,trenutno :) -:za preciznost potrebna tvrda podloga,cena

info
12.11.2009. @ 23:37 #4c04912d

za Prleta: DPI se povecava u koracima od po 125 a min je ako se ne varam 250 i ide sve do 4000. potpuno bespotrebno ako mene pitas

PrLe
22.11.2009. @ 13:19 #4d16c11b

ok hvala al sam uzeo roocat kone i odusevljen sam xD

info
23.11.2009. @ 22:54 #20b079a7

@Prle Daj Boze da te posluzi dobro =)

PrLe
26.11.2009. @ 17:17 #2a2fc785

hahahahahha ne brini nista sluzi samo tako xD

Lachesis
02.01.2010. @ 01:44 #5b21b433

Sjajan Razerov mis sa 4000dpi. Treba 2-3 dana da se priviknes, brzo to prdje =). Fantastican skrol. Ovaj mis mogu da hvalim do sutra! +:Sjajno prija uz ruku -:Mozda dugmici sa strane, ali nije strasno

cAD
02.01.2010. @ 13:27 #4255fb42

Veoma precizan mis. Ima 3G laser sensor 4000dpi. Za C.S je odlican. Mozda je skup, ali vredi svaku datu paru. +:Udoban mis, dobar skrol

bivsi korisnik
04.01.2010. @ 05:21 #874313c1

Koristo sam ovaj mis 20 dana nakon cega se pokvario. Sada cekam da mi uvaze garanciju na njega. U tih 20 dana sam bio prezadovoljan misem jer nikad mi nije dolazio bolji pod ruku a koristio sam podosta miseva. Uprkos tome sto se pokvario nakon 20 dana ja i dalje imam samo rjeci hvale za njega. E sad malo da napisem o mome iskustvu sa ovim misem: Prvi dan kad sam ga uzeo nisam bio zadovoljan jer mi nije lezao u ruci niti je klizio po podlozi kako treba. Tako da sam sutra otisao i uzeo razer galiathus podlogu posle cega sam rjesio problem sa kretanjem. Posle 2 dana koriscenja na gaitahus podlozi mis je bio odlican i bio sam odusevljen njegovom preciznoscu. Svaki iduci dan mi je bilo lakse da igram sa njim. kad naviknete ruku na njega jednostavno vam se cini da je savrsen I samo jos da napomenem da se malo treba smarati sa drajverima i njegovim podesavanjima da bi se dobio maksimum od ovoga misa. +:preciznost ugodnost izgled

andra
07.01.2010. @ 09:23 #1e7a7454

Ljudi moze mala pomoc dvoumim se koji mis da uzmem ovog glodara ili RAZER DeathAdder ovaj novi sa 3500dpi?

pwn
11.01.2010. @ 23:52 #1437c364

da li zna neko zbog cega je ovaj mis za 2k dinara jeftinjiji u Desk-u od ostalih radnji!?

Paja
31.01.2010. @ 18:29 #1eaefd21

Imam problema sa Update Firmware-om.. :( Jednostavno nece da mi instalira 1.91 sa njihovog sajta.. Kao i drajveri koje instaliram 1.10, kaze da mis nije detektovan i da ga rekonektujem, ovako radi noramlno, ali kroz te programcice nema sile. Mislio sam da je do Windows 7x64.. pa sam stavio Windows XP.. medjutim isti problem :D Nov mis, star je 3 dana...

laches
01.02.2010. @ 21:29 #7304e26c

Imam ga mesec dana stvarno je ne mis nego BETMEN,ima tkz coold boot problem pa se mis ugasi kad upalis komp samo izvuces usb vratis i toj je toj ima dobra podesavanja za sada igram bez spec podloge na stolu ide kao alva koristim 2000dpi 1000hz ultrapooling radi kao zmija bagovao je malo ali drajver 1.10 i najnoviji firmware 1.94 eee to je sad mis oblik je cool mislim da mi dobijamo u srbiji skart proizvode mis je dobar ali za te pare treba da bude bolji sto se tice muka sa firmware updatovima itd ostala sranja igram na sens 1 sve igre i sa 4000dpi imate osecaj sens 4 preporuka podloga Goliathus alpha CONTROL nikako Speed edicija i to ti je jos 2200dindze znaci podloga mis ultimate gaming exp 7200dindze malo li je +:Preporuka ide Death adderu -:nepotreban dpi los firmware

Shecky
06.02.2010. @ 10:50 #02655be4

veoma dobar mis,mnogo bolji od deathaddera,ne samo zbog dodatna dva tastera na desnoj strani,vec i zbog toga sto mogu da ga koriste i levoruci,i moze da radi na bilo kojoj povrsini,zbog laserskog senzora +:Skrol,udoban,laserski 3g senzor,sve najjace -:nista do sada

lukav
14.02.2010. @ 16:58 #b3bdb5b9

mogu li da narucim ovo iz Crne Gore ?

Mića
15.02.2010. @ 14:25 #9407b932

Zovi gore navedene prodavnice i pitaj.

Mikele
15.10.2010. @ 17:57 #1e1e9576

Meni ovaj mis pocinje da vuce u levo.. :( Ima neko resenje?

JA
23.10.2010. @ 23:13 #c8f24e93

super mis za cs +:ZA CS STRASAN -:ne za crtanje

Neko
29.12.2010. @ 04:46 #d1e9a796

Shacky idi gadjaj patkice sa Lachesis-om -:z axisa bag

nik311296
09.01.2011. @ 00:10 #1878381a

Ovaj mis podrzava 16 mil boja za tockic +:osvjetljenje

neko
14.01.2011. @ 00:58 #0fd28d0e

I kakve to veze ima sa pastetom?Pa da mi treba osvetljenje u boji otiso bi u kineski i kupio bi one lampice za ng -:senzor.sve

Lachesis?
07.03.2011. @ 11:57 #49ff4898

Kakav Je Mis Moze Li Mi Reci Neko?? Plz

aca
20.04.2011. @ 11:29 #6088a1ee

jel mi moze neko reci koji je bolji mx518 ili razer ? ?

djoka
29.04.2011. @ 10:39 #e082fe77

ergonomija mu je veoma losa neprecizan je i previse je lagan mis.ja se vec dosta bavim prevesionalnim CS-om a za cs ovaj mis nepreporucujem.samo mi je ok na ovom misu osvetljenje. -:los mis

-.-
25.06.2011. @ 13:32 #29e2fb53

Mis je sasvim ok koristio sam ga oko godinu dana. Nisam nesto upoznat sa cenama drugih proizvodjaca ali mislim da za 4k ne moze bolje... Ergonomija mu nije jaca strana ali zato mogu da ga koriste i levaci i desnjaci. Ima 4000dpi sto je sasvim dovoljno za sve aplikacije ili igrice koje namjeravate da koristite ili da igrate. I samo jos da kazem da kod nas u srbiji nema profesionalnih igraca cs-a a to sto se ovaj klinac ispod tripuje da igra profesinalno ako ubije par likova na pabu to je druga stvar. Profesionalni igraci kantera ili neke druge igre zaradju za zivot igranjem a ti u Srbiji i da igras mnogo bolje od tih ''pro'' igraca nebi mogao da zaradis dovoljno za zivot....

h3r
29.12.2011. @ 05:53 #abe4fa2a

Ako mislite da sa ovim misem igrate cs bolje dajte pare meni. Umesto ovog sranja uzmite DeathAdder 3500 ili XAI zz +:0 bodova -:Za cs je sranje

Nikola
29.07.2012. @ 04:02 #703325b0

Igram Star Craft 2 sa njim vec pola godine i prezadovoljan sam sa starim misom nisam bio toliko dobar kao sa ovim brz je kao munja :) Sve preporuke za kupovinu... ko nema para ili ga nije probao nemoj da lupa gluposti ! +:Izgled,preciznost -:Nisam jos nasao

veljko
25.03.2013. @ 22:03 #f7fbc054

Odsad, razer NIKAD ...vec drugi razer mi crkava bez razloga +:dobar dok je radio -:a onda je odjedanput prestao

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan