logo
RIDJI KAMIKAZA

Razer Lachesis Refresh Gaming Mouse RZ0100170500R

14.01.2011. @ 16:15   #Komentar #Miševi #Razer

Je li iko kupio ovaj mis ili cu ja morat bit prvi ???

14 komentara

Milos
29.01.2011. @ 19:48 #97808f60

Koristim ga ja mesec dana vec, nema problema za sad, imam i diamondback, ovaj je malo veci i treba da se naviknes na njega....

DjurA
09.02.2011. @ 17:54 #31b0bddf

Dajte jos neki komentar o ovom misu kupio bih ga al nzm kakav je bilo koja preporuka bih mi pomogla... :)

Stefan
10.02.2011. @ 04:57 #e1806d27

nemam reci, prosto me je odusevio :) +:najbolji moguci mis !!!

Zvezdas
15.02.2011. @ 10:14 #6babee0d

Ovog misa ima moj burazer i mogu reci da nemam zamerke.Ja imam mambu i nemogu da provalim nikakvu razliku izmedju njih osim sto je mamba bezicna.U svakom slucaju sve pohvale za misa.I oni koji kupuju ovog misa treba da obrate paznju da neuzmu stariju verziju koja nije 5600 dpi i koja nije laser.Kad mi crkne mamba ovo je moj sledeci mis

Ivica
08.03.2011. @ 10:00 #374fbe73

Katastrofa i uzas +:svetluca nocu -:neugodan za ruku i fps igre

RAZER Lachesis
05.04.2011. @ 13:48 #b1e09903

Ljudi u sred igrice ili nebitno kad sam po internetu stane pokazivac nece da se pomijera a svijetli normalno. Priradi tek kada mu izvadim USB pa vratim je perfektno radio ali u zadnje vrijeme se to desava ili ko kakvu pomoca i desava li se to jos kome +:Veliki sam obozavalac RAZER-a imam G19 ocu da je mijenjam za ultimate ali sad.......... -:Poslije ovog sto mi se desava ne znam sto bih stavio

panemoj
06.04.2011. @ 02:41 #f05ffc1b

@ RAZER Lachesis I meni se to isto desava u poslednjih par dana...Pre toga je radio perfektno i bez greske -:osim ovog napisanog - nista

RAZER Lachesis
06.04.2011. @ 21:12 #1349d4ba

brate ja sam mislio da tripujem cojece da mi je nesto do kompijutera. ri mene je radio perfektko. zadnjih nedelju dana souu kako koci totalno zablokira +:panemoj

panemoj
07.04.2011. @ 02:54 #895e0046

@razer Obrisi drajvere i probaj par dana...Meni je prestalo kada sam ih obrisao.

RAZER Lachesis
12.04.2011. @ 00:25 #e7d3b3fa

fala puno na pomoci +:sve panemoj -:nista : )) samo treba obrisat drajvere e onda radi kao lud

panemoj
13.04.2011. @ 00:12 #87356d4b

Pazi sad ovo XD poslali su mi mail sa pedlogom da instaliram 2.01 verziju drajvera i ja to i uradim ( pre tri dana ) i radi k'o lutka.Tako da-ako hoces da imas sve - probaj Pozdrav !! +:sve RAZERLachesis

urke
15.04.2011. @ 21:34 #4972b7f3

mish je extra!!! svima ga preporucujem!!!!

Branko
11.08.2011. @ 14:21 #8d51f04f

rade sve dobro, sem mane koje sam gore naveo +:izlged dizajn -:nijnije dobar za fps igre poput cs, vsie za neke igre gde treba dosta tipki i gluposti

Partizanovac
13.02.2013. @ 18:42 #3b71ea26

da kucnem ziv je dan danas i radi kao azdaha :D ...sve je stvar ukusa lep dizajn 2x led :D jedina mala mana je visina ostalo perfect :)) +:nema mane ,ako neko ima neka proveri softver ili neka ga zameni kod prodavca. -:sve je ok gura vec par godina :D

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan