logo
dzonee

Razer Orca Expert Gaming and Music Headphones

05.03.2011. @ 10:58   #Komentar #Slušalice #Razer

Nemam ove slusalice ali sam imao priliku da ih probam...odusevila me je promenjivost zvuka izmedju gaming i music varijante...zvuk dosta podseca na sennheiser sluske...odlican izbor za one koji po nekad bi ponekad odigrali neku igru ili su stari igraci :D.. +:odlican balans izmedju gaming i music varijante -:cena+boja :D

12 komentara

Stevan
21.03.2011. @ 14:13 #54857e02

Interesuje me nesto vise o slusalicama, jer planiram da ih kupim :) +:pitanje -:pitanje

schanDu
29.04.2011. @ 23:24 #00153286

Na Amazonu su oko 50 USD!!!! +:Pure audio -:cena u Srbiji

ja
17.06.2011. @ 04:47 #e1f22308

jel imaju ove sluske mikrofon?? +:pitanje -:pitanje

Sr
29.08.2011. @ 16:35 #6f25d002

Ne ,nemaju mikrofon i zato su jeftinije od Carcharias slusalica ,posto one imaju i dobar mikrofon .Inace , zvuk je isti kao i na Carchairas sluskama - fenomenalan.

Dejan
08.09.2011. @ 18:55 #ea0b6219

ove slusalice stvarno ne mogu da se porede sa ostalim slusalicama...nenormalno su dobre...kupio sam i zvucnu karticu posto je zvuk ne integrisanoj stvarno los na ovim slusalicama...prelep je zvuk stvarno...isprobao sam i na telefonu sluske ali nije to to...dok sa mp4-a zvuk razvaljuje...isti je kao i na kompu...svakom preporucujem ove slusalice...vrede ove pare...ja sam uspeo da ih uzmem u Desku za 7650 uz popust od 15%....to moze samo ako porucite preko njihovog sajta... +:cistina zvuka,prelep bass -:navescu dole

off
30.10.2011. @ 21:30 #844483d7

Nokia5530xm+ove sluske ?

Andrej
01.05.2012. @ 23:45 #bd25f86d

Razmisljao sam da uzmem Logitech G35 ali sam se odlucio da za pare koje bih bacio na logitech G35 7.1(120-130evra) uzmem OVE koje su oko 80evra pa sam za ostalih 50 evra koje bih bacio na G35 potrosio na zvucnu karticu koja ima GX engine(surround sound) pa posto se ove sluske(Razer Orca) prikljucuju preko plug-a mogu da se prikljuce na zvucnu i onda je zvuk daleko bolji od G35 i ako nije 7.1 ozvucenje. Cheers! +:Odlican zvuk, ne pucketaju ni kada ton povecas na Max -:none for now

pa ja
27.08.2012. @ 02:40 #78e119a9

aj neka mi neko kaze dali ove sluske imaju cistiji zvuk i jaci bass ili asus vulkan

Nikola :P
08.01.2013. @ 18:45 #24b20461

molim vas za pomoc dvoumim se izmedju ovih i genius mordax.nzm koje da uzmem

Milos
25.04.2013. @ 21:43 #b4cee4ff

Evo ovako moje iskustvo. Zvuk je zaista odlican. U sustini to bi trebao da bude dovoljan razlog da opravda cenu, da nema mana. Prvo, ako pomerate glavu sundjeri koji stoje na usima suskaju i skripe. Ako pojacate zvuk malo vise prestaju da budu slusalice i postaju manje kvalitetan par zvucnika, odnosno sve se cuje sa strane. I na kraju, razlog zasto sam seo da napisem moj komentar ovde je kvar koji se javio posle manje od godinu dana. Levi kanal vise ne radi, a o slusalicama sam vodio racuna, tako da ne znam zasto je doslo do ovoga( zbog gore pomenutog problema sa izolacijom zvuka radile su na manje od 50% jacine zvuka). Ne znam da li je problem samo sa mojim modelom, ali ako vec odvojim 70e ocekujem da ce raditi duze od kineskih slusalica koje kostaju puno manje. +:Odlican zvuk -:Suskanje i slaba izolacija sundjera, levi kanal ne radi posle manje od godinu dana upotrebe

Dejan
14.04.2014. @ 02:02 #4cc89cad

Komentar sam ostavio vec davne 2011. godine kad sam ih i uzeo.. I dalje tvrdim da su najbolje sluske do sad koje sam probao.. U poredjenju sa novim Kraken sluskama, Orca imaju cistiji zvuk, dok Kraken ima bass jaci od potrebnog. NEGO, problem je sto je na Orca sluskama crko levi zvucnik.. polu-crko bolje receno.. izmerio sam mu otpornost i skocila je sa 32 na ~63,7 oma.. Problem se izrazava tako sto leva slusalica sad ne pusta sve frekvencije i zvuci kao da su izbaceni vokali i mali deo instrumentala.. U sustini se cuje samo instrumental i pomocni glasovi.. Kabl sam menjao, kupio sam novi, zamenio i sve je na mestu.. mislio sam se nije mozda kabl od leve sluske (koji je spojen u slukama, ne vidi se dok se ne otvore) malo pokidan, pa da se gubi zvuk.. ali nije ni to.. merenjem sam utvrdio da je bas do zvucnika.. Zao mi je sto nemam ono sto sam imao, perfekciju.. Tako da cu verovatno traziti gde ima da se kupi zvucnik koji bih zamenio umesto moje polucrkotine.. Ako imate pare, vrede svaku! Ako se bavite stvaranjem muzike i zelite vrhunski kvalitet, preporuka od mozga.. A oni koji hoce sluske samo zbog igara, verujte, Left 4 Dead nisam mogao da igram koliko je zastrasucuj osecaj. Sto se muzike tice, metal i dubstep razvaljuje jednako kao i narodnjake, epic i operu.. NEMA IM RAVNIH! (sem mozda Senhajzerovih dzep-ubica od ko zna koliko hiljada) +:Cistina, bass i jos mnogo toga -:Navescu dole

Aleksandar
22.06.2014. @ 18:45 #442c6971

Dejane ako mislis da im nema ravnih, savetujem ti da probas Razer Megalodon ;) +:Odlicne

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan