logo
Nemanja

Razer Piranha RZ04-00080100-R3M1

02.11.2008. @ 21:52   #Komentar #Slušalice #Razer

slusalice su extra preporucio bi ih svakom +:odlican zvuk

13 komentara

NeKaC
17.12.2008. @ 21:09 #0e434d22

dobio sam ih iz inostranstva i stvarno sam prezadovoljan :D Uz pomoc njih sam dobio 2 slota i admina :) (lazem na kgb sam kupio slot,al dobro boze moj) Mada kupio sam ih radi slushanja muzike :) +:odlican zvuk,cujem zvukove koje do sad nisam -:zuljaju moju debelu glavu :(.i premale su,ne moz da mu idje uvi

abc
10.12.2009. @ 19:21 #84bde6d0

da li su skupe? koliko su? ja neznam da li da ih kupim...

ZelenoOKi-KG
01.08.2010. @ 17:02 #772b3546

Savrsene slusalice!Sto se kvaliteta zvuka tice...Perfect! +:Savrsene!

Komentator :)
07.10.2010. @ 20:59 #b3248cdd

Kupio sam sluske i mislim da imaju par mana... Najpre slab bas jer su sluske on ear, nece vam oduvati mozak basom kao npr sennheiserHD205 ali i pored toga pruzaju neverovatan kristalan i cist zvuk... Druga zamerka, jako tank ulazni kablovi, dodushe, glavni kabal je extra fibered kao na imperatoru i na mnogim novim artiklima, samo su ti zavrsheci tanushni i slabashni(izgledaju malo jadno za razer)... Elem, sluske su vrhunske i svakom bi ih preporuchio, mada su kod nas malo skuplje ali srbija je to :)! +:Gotovo savrshene -:Ima par

HAHA
01.07.2011. @ 17:19 #8f9c0657

da li su bolje Logitech g35 ?

hitno
18.08.2011. @ 21:21 #2136615a

Da li mikrofon jako mutira zvukove kao na ostalim sluskama po 1000 dinara ili je mikrofon stvarno kvalitetan ?

Gambit
08.09.2011. @ 09:32 #d8226816

Naravno da je kvalitetan, ne bi za dzabe dao 75e.. Imao sam ih pre, planiram opet da ih uzmem jer nisam prezadovoljan sa kulo 7.1.. Ako ih kupis, neces se pokajati.. Sve najbolje.

markegiani
11.09.2011. @ 23:50 #2eb5e1c4

Kada kupite slušalice, očekuje vas exkluzivan paket u kojem stvarnom ima svega. Odma' vam je jasno da se kvalitet ne dovodi u pitanje i da proizvođač na pravi način (sitnicama) pokušava da pridobije kupca. Kabel je svojim većim delom obloženom so called pertlom što je vrlo bitno, jer se većini slušalica kabel kida pri ulasku u same slušalice. Izuzetna udobnost, extra design i solidan zvuk (odličan frekventni raspon) smešta ove slušalice u višu klasu. +:Udobnost, dizajn, paket opreme -:Očekivao sam malo bolji zvuk za te pare

Alex
25.12.2011. @ 19:51 #2304b47a

Ne znam da li je zato sto su nove ali posle vec 1h nosenja mene pocnu da "zuljaju".Mislio sam da je do naocara,posto ih nosim ali i kad skinem opet posle nekog vremena opet pocne.Stvarno to pocinje da me nervira i ne znam sta da radim.:( +:Odlican zvuk,mikrofon...sve u svemu veoma dobre -:Neudobnost u mom slucaju

:)
11.02.2012. @ 15:38 #77b2df2f

Pitanje...Koje su sluske bolje...ove ili Steelseries Siberija Neckband :DD Tnx unapred +:Pitanje -:Pitanje

Ilija
18.07.2012. @ 20:12 #e8d01e36

Razumem da su slusalice ekstra i sve to...planiram da ih koristim za cs 1.6 ali vidim neke zalbe na udobnost... Neka mi neko kaze kako ih sluze sluske sto se tice udobnosti,hvala unapred :P +:Imam pitanje -:Imam pitanje

Marko
29.10.2012. @ 12:04 #9460383f

Zanima me kakva im je izolacija i jel imaju 5.1?

milan
28.03.2015. @ 18:19 #4bff6d8e

.... +:lepo sve -:malo me zuljaju

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan