logo
Redakcija

Reakcije na promene u Sony-ju

11.12.2006. @ 06:00   #Novost

Kao i što se očekivalo ima dosta reagovanja na nedavne promene u Sony-jevom menadžment timu. Dosta je onih koji smatraju da će kao posledica ovih dešavanja doći do gašenja Sony-jevog hardverskog odeljenja i da Sony Playstation 4 nikada neće biti izdata. Drugi analitičari su rezervisaniji i smatraju da se ništa dramatično neće dogoditi, makar ne u bliskoj budućnosti, jer će bivši predsednik kompanije Ken Kutaragy ostati u Sony-ju na novoj poziciji. Još jedna činjenica koja govori u prilog tome da će verovatno biti i sledećih inkarnacija konzole je da sa obzirom na ipak velike zahteve za PS3 i uspeh koji ona postiže treba očekivati da se konzola i dalje razvija.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan