logo
Redakcija

Safari ponovo na testiranju

20.02.2010. @ 15:00   #Novost

Apple-ov Safari će biti prvi pretraživač koji će u toku narednog meseca pasti na Pwn2Own hakerskom testu, predviđaju organizatori ovog događaja. Istraživač koji je u toku poslednje dve godine odneo pobedu na Pwn2Own ipak nije tako siguran u to. Aaron Portnoy navodi da će Safari biti prvi koji će se pojaviti na ovom događaju te da će se testiranja vršiti na Snow Leopard operativnom sistemu koji ipak nije na nivou Windows 7 OS. Ovo takmičenje se održava već četvrtu godinu za redom a ono što je najzanimljivije u okviru njega jeste obelodanjivanje slabih tačaka Apple Mac OS X, Safari i Microsoft Internet Explorer pretraživaču.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan