Prema Ubisoft-ovoj izjavi Prince of Persia: The Two Thrones je bila igra koja je predstavljala kraj trilogije. Ali prošle nedelje počele su da se šire glasine da bi serija mogla da doživi još koji nastavak i to na Ninitendo-voj konzoli Wii. Glasine su potvrđene kada je portparol Ubisoft-a izjavio da je igra bazirana na popularnoj Prince of Persia franšizi jedan od mnogobrojnih naslova na kojem Ubisoft radi za Nintendo-vu konzolu Wii. Trenutno kompanija Ubisoft ne može da da nikakve informacije o zvaničnom datumu izdavanja igre ako ni o detaljima vezanim za samu igru.