logo
petar

Samsung GT-N8000 Galaxy Note 10.1 3G

08.11.2012. @ 23:09   #Komentar #Tablet #Samsung

zanima me da li ovaj tablet ima i opciju telefona... da li moze da se zove sa njim?

3 komentara

DraGoN
11.12.2012. @ 23:45 #b4e9eee5

@petar n8000 ima slot za SIM karticu, može da se zove.... n8010 nema...

vlada
21.01.2014. @ 12:51 #8e660783

Novim apdejtom podrzava 64 giga memo kartice....Imam ovaj tab vec 5 meseci i prezadovoljan sam....Koristim ga i kao telefon ali sa slisalicama...fotke pravi fine , pustanje filmova sa 1080 p je pravo zadovoljstvo tako da sam stvarno zadovoljan.....Preporuka +:odlican

dacha
11.02.2014. @ 23:15 #695279d5

bolje dodati 150e i kupiti 2014 edition. to je ozbiljniji i daleko jaci od ovog. ne kazem da je ovaj los,ali 2014 ipak ima bolji odnos kvalitet-cena.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan