logo
~@~

Samsung GT-P1000 Galaxy Tab 7.0 3G

05.03.2011. @ 17:57   #Komentar #Tablet #Samsung

Skuplji od iPad-a? Kako? Zasto?

16 komentara

Voja
21.03.2011. @ 22:35 #c6ab8a3e

Fantasticna stvar, samo po meni realna cena je 350-400 evra, koliko i kosta "napolju", kako sam cuo. Uvoznici, da li ste normalni?!

Zviz
12.04.2011. @ 23:23 #61b7f844

Imam ga već mesec dana i nisam se pokajao sto sam dao 430 EUR . Prije njega imao sam NetCat M01. Jedva sam ga se rešio.... Galaxy tab je brz, ne zaglavljuje se, video ide glatko. Koristim ga kao navigaciju u autu i gledanje spotova i filmova dok putujem. Baterija mi traje 2 dana ako ne preterujem sa internetom. Sve u svemu, prava stvar i moja preporuka.. +:Brzina, jednostavnost, upotrebljivost, baterija............ -:Nema USB, ponekad veličina, skupi dodaci

Yo
18.06.2011. @ 14:22 #3670ceb3

Previse je precenjen, dobro je sto ima Android OS, ali je potpuno glupo sto je isti takav Android na telefonima, trebalu sa da naprave neki mnogo napredniji Na primer Apple IPhone (Ipod) i Ipad nemaju uopste slicne softvere, Ipad ima mnogo napredniji +:Android, velicnia -:cena, ponovo android :)

Boris
29.06.2011. @ 16:04 #ff842719

Odličan i dosta zaokružen tablet, jako brz sa solidnom baterijom. Ekran jako dobar i nije naporan za čitanje ... ::::: cena od 970 eura koju je navela firma ds market je otprilike cista pljacka, pogotovo sto kga telenor bez ugovorne obaveze daje za 550, a realna cena bi trebala da bude ispod 500 eur ::::: @Yo >> Ne bih nazvao android glupim niti nazadnim , pošto je android OS zasnovan na linux-u i može da se instalira čak i na kućne računare. Dodatna pohvala za činjenicu da ga je google ostavio u open source formatu. +:odličan ekran, mala masa, brz, daleko od nazadnog?! -:manja memorija, cena kod nas

Paja
22.11.2011. @ 13:15 #1152ed2b

Android 3.0 je prepravljen za tablete pa ko zeli da se istrosi >= 300e ...

srba
07.12.2011. @ 19:21 #878b978f

Ineresuje me skoro sam ga kupio kako instalirati iGO navigaciju kako bih ga koristio kao GPS uredjaj u autu.I ako neko zna gde se moze nabaviti drzac za njegovu velicinu.Trazio u radnjama gde prodaju GPS uredjaje kazu da nemaju za velicinu od 7".Moze li se na njega update-ovati najnoviji 3.0 Android i kako? +:odlican dzepni komp

slavisa
03.02.2012. @ 22:51 #9ac774db

googlaj malo sto se tice igo navigacije, ima na netu crack-ovanih verzija sa mapama evrope i rade odlicno, samo biraj vecu rezoluciju 800x480. Android 3.0 nije trenutno moguc a i nema potrbe za njim, ovaj gingerbread 2.3.5 radi veoma dobro. +:veoma dobar tablet pc

Darko
16.03.2012. @ 10:41 #65cffa35

@slavisa: okaci link za taj 2.3.5

NebitanLik
15.04.2012. @ 14:49 #1383178e

Sve sto se tice custom rom-ova imate na xda-developers....a za te programe,navigacije i tome slicno,snadjite se veliki je internet :)

NebitanLik
15.04.2012. @ 17:04 #9d13d6a2

Sve sto se tice custom rom-ova imate na xda-developers....a za te programe,navigacije i tome slicno,snadjite se veliki je internet :)

x
28.04.2012. @ 20:17 #20751e77

Tablet je solidan, velika mana mu je manjak operativne memorije, ili da se kontrolišete na određenom broju aplikacija, kod mene je instalirano oko 200 i često poželim da ga zavitlam o zid, kao telefon je prilično sporedna stvar, kao razonoda je sjajan, pogotovo ako putujete vozom ili autobusom, stripovi, knjige muzika, navigacija je ok ako imate dobre mape ili dobar ugovor sa mobilnim provajderom Google Earth i Googl maps rade ok, preporučujem Telenorov paket surfuj 10GB, sasvim dovoljan i više od toga, Froyo ne podržava USB hosting, mada može se relativno teško naći microSD-USB adapter za čitanje stikova. Po meni je ozbiljna mana nedostatak radio prijemnika! Aplikacija bez koje ne bih mogao je task killer... +:Odličan saputnik -:Nije za 24/7 upotrebu

Bla,bla
20.01.2013. @ 02:15 #bdedd4d6

Da ne zna neko sta je problem na mom tab-u , radio sam neke sisteme i sada nece da se upali do kraja nego samo ono samsung treperi???

Odg
25.01.2013. @ 22:05 #6df49287

Šta si tačno pokušavao? Probaj ovo možda pomogne, resetovaće telefon na fabrička podešavanja! Samsung GT-P1000 Galaxy TAB hard reset using keys With the Samsung Galaxy TAB turned off, press and hold the VOLUME UP button, and then briefly press the POWER button. Select Factory reset with the volume buttons!

odg
25.01.2013. @ 22:11 #67618e9f

Da se ne zbuniš VOLUME UP je prevo do POWER dugmeta!

Svetlana
02.05.2013. @ 17:22 #ae117a97

Malo pre sam se vratila iz tehno marketa... Gledam neki tablet sa sim karticom i bas sam se "zalepila" za samsung galaxy. Nisu ga imali trenutno u radnji ali su mi rekli da je cena OVOG tablet racunara/telefona maximalna 280 eura. A da ga uzmem na pretplatu u telenoru preko 550 eura. Tako da....

dragana
20.02.2015. @ 09:39 #b85e004e

telefon nece da cuva slike koje slikam kamerom...nzm sta da radim..a li mi neko moze pomoci

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan