Zasto je ovaj Galaxy Tab KEC skuplji od Galaxy Tab dvojke?
zato sto ima 3g
sve je super, najbolji tablet, jako mi se svidjaju performanse igrica... Tegra 2 grafika.... +:Cortex A9 (Powered by TEGRA 2) -:3MP kamera, ali je makar HD
jel moze ovaj model da se koristi za razgovor obzirom da ima 3g? Hvala